Archív noviniek

Nové podmienky certifikácií Microsoft

S účinnosťou od 1. 5. 2017 prichádza Microsoft s novými podmienkami pre presun či zrušenie skúšok. Po novom bude možné skúšku zrušiť a presunúť zdarma 6 pracovných dní pred jej konaním!
26. apríla 2017
 

CISSP® s Jorgeom Carrillom

Predstavujeme nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacujúci našu ponuku kurzov IT bezpečnosti a Hackingu. Autorizované deep-dive security školenie poskytuje ucelený súbor informácií o všetkých bezpečnostných konceptoch a nejlepšiu prax v obore IT Security.
19. apríla 2017
 

Zdokonaľte svoje znalosti platformy Microsoft Azure

Budujte kariéru IT profesionála s ASI. Zdokonalte svoje znalosti platformy Microsoft Azure a staňte sa certifikovaný profesionálom.
12. apríla 2017
 

Doveďte váš nový WS 2016 k dokonalosti

Pripravili sme pre vás skvelú jarnú akciu s Windows Server 2016! Čím viac kurzov absolvujete, tým je vaša zľavy vyššia.
11. apríla 2017
 

Máte zvládnutý PYTHON I. a chcete vedieť viac?

O nových školeniach v Python II. a Python III. sme sa rozprávali s lektorom Tiborom Kurinom.
28. marca 2017
 

Nový kurz Certified Network Defender

Naša ponuka kurzov oblasti IT bezpečnosti a Hackingu od medzinárodne uznávanej spoločnosti EC-Council sa rozrástla o nový kurz Certified Network Defender [CND].
3. marca 2017
 

Microsoft Power BI Desktop [PBID]

Pracujete často s Power BI doplnkami alebo nástrojmi a potrebujete rýchlo a efektívne tvoriť interaktívne firemné reporty? Potom je tu práve pre vás nový kurz Microsoft Power BI Desktop [PBID], ktorý vám pomocou tejto aplikácie ukáže, ako získať prístup k modernému, sofistikovanému, pružnému a pritom jednoduchému spôsobu tvorby firemných reportov bez ohľadu na vašu verziu MS Office!
3. marca 2017
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 25)
  < 1 - 2 - 3 - 4  >