Plánujete nasadenie Office 365? Získajte zľavu 10% na kurz.


IT školiace stredisko GOPAS v spolupráci so spoločnosťou Microsoft prináša exkluzívnu ponuku pre všetkých, ktorí práve objednávajú alebo sa chystajú zakúpiť si kancelársky balík Office 365.
Akcia platí len do 30. 4. 2017!

Ako získať zľavu na nižšie uvedené školenia v IT školiacom stredisku GOPAS?

Pri objednávke školení zadajte do pola "Poznámka" v objednávkovom formulári zľavový kód "GO36517" a získate zľavu na nižšie uvedené kurzy v IT školiacom stredisku GOPAS s okamžitou platnosťou!

Podmienky akcie

Akcia je určená účastníkom roadshow Microsoft Office 365 Lab a účastníkom webinárov "Office 365 nie je len Word, Excel a PowerPoint!". Akcia je platná len pre objednávky realizované do 30. 4. 2017 a nie je možné ich kombinovať s partnerskými ani žiadnymi ďalšími zľavami.

365_2.jpg


Akcia sa vzťahuje na kurzy:


Office 365 Online
[MSOFF365]
Za hranice Excelu II.
[MSEXNL2]
Microsoft Office pre manažérov
[MSOFMGR]
Microsoft Power BI Desktop
[PBID]
Office 365 - nasadenie a správa
[MOC 20347]

365_1.jpg


Office 365 nie je len Word, Excel a PowerPoint!


Spoločnosti si môžu vyberať medzi týmito plánmi:
 
• Office 365 Business - plná verzia aplikácií Office vo forme predplatného, ktorá obsahuje aplikácie Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher. Spolu s tým každý zamestnanec získava tiež 1TB úložného priestoru na úložisku OneDrive pre firmy na bezpečnú synchronizáciu, zdieľanie a zálohovanie dokumentov aj ďalších súborov. To všetko naprieč ich zariadeniami vrátane počítačov PC alebo Mac, tabletov iPad či Windows a smartfónov všetkých významných platforiem.
 
• Office 365 Business Essentials – ponúka služby Office 365 v podobe online aplikácií Office Online. Súčasťou tohto plánu sú e-mailové služby a kalendár s 50 GB priestorom, Exchange na vlastnej doméne, komunikačný nástroj Lync, podniková sociálna sieť Yammer a ďalšie. Firma si ľahko spravuje externé webové stránky na vlastnej doméne bez nutnosti platiť za hosting.
 
• Office 365 Business Premium – v sebe spája možnosti oboch predchádzajúcich plánov. Jeho užívatelia majú tak k dispozícii plnú paletu služieb Office 365, ako inštalovaných na zariadeniach, tak tých online.

Viac informácií k novým plánom nájdete na oficiálnom Office Blogu či na stránkach Office 365. Porovnanie plánov Office 365 pre firmy potom nájdete TU.

Pre viac informácií o tejto akcii nás neváhajte kontaktovať na info@gopas.sk.