IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Na čo sa teší a čo predstaví Kamil Ševeček na Java Day 2017

Po roku je tu opät jednodňová bratislavská konferencia Java Day 2017 a je nadupaná zaujímavými prednáškami. Som zvedavý na novinky v Java 9. Tiež by som chcel ,,přijít na kloub" Dockeru a jeho integrácii s Javou a javovými webovými servermi. Zatiaľ je to pre mňa veľká neznáma.
 

Zažite skvelý Java Day 2017 plný noviniek!

Pre tých, čo vedia, ako chutí kvalitná Java si aj tento rok IT školiace stredisko GOPAS a Oracle prichystali konferenciu, kde sa dozviete tie najčerstvejšie novinky. Stretnime sa 12.októbra v Hoteli Bratislava na Java Day 2017.

 

Školenie DPO v GOPASe Vám môže ušetriť nemalé peniaze.

25.5.2018 znamená deň veľkej zmeny pre väčšinu organizacií. Tento deň naberá totiž platnosť nové európske nariadenie v oblasti ochrany osobných údajov - GDPR. Organizácii, ktorá nebude v súlade s týmto nariadením hrozí pokuta až vo výške 20 miliónov €! Preto musí, okrem iného, menovať poverenca ochrany osobných údajov („Data Protection Officer“ – DPO).
 

Nová lokalita pre Red Hat certifikačné skúšky v BA!

Spoločnosť Red Hat prináša novú lokalitu pre individuálne certifikačné skúšky. Otestujte sa cez Koala kiosk v Bratislave.


 

5 dôvodov, prečo sa certifikovať

Testovanie vedomostí v oblasti IT slúži na jednoznačné preukázanie úrovne znalostí v oblasti počítačového softvéru a hardvéru. Certifikačné skúšky môžete zložiť samozrejme aj IT školiacom stredisku GOPAS.