IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

IBM Security QRadar SIEM 7.2 Administration & Configuration

Po prvýkrát Vám v IT školiacom stredisku GOPAS ponúkame kurz IBM Security QRadar SIEM 7.2 Administration and Configuration.
 

Nestihli ste slovenský Java Day? Nevadí!

U našich susedov totiž chystajú prvý ročník konferencie JavaDays 2016. Už 14.-15.11. 2016 v Prahe.
 

Oracle Security Expert Semináre s Peteom Finniganom!

29.-30.11. 2016 prebehnú vo Viedni špeciálne Oracle Security Expert Semináre s Peteom Finniganom! Pokiaľ si nechcete nechať ujsť skutočného odborníka na Oracle Database Security, registrujte sa včas! Semináre prebehnú v anglickom jazyku.
 

Design your digital business

Vytvorte si 360-stupňový náhľad fungovania podniku a pohodlne plánujte, realizujte, sledujte a riaďte zmeny.
 

MCSE certifikácie - novinky!

Koncom septembra ohlásila spoločnosť Microsoft novinky v certifikačných skúškach. Okrem zmeny platnosti a expirácie MCSE certifikácií, boli predstavené tiež štyri úplne nové MCSE certifikácie a jedna MCSD (developer), ktoré v závislosti na ich dostupnosti môžete absolvovať na všetkých pobočkách IT školiaceho strediska GOPAS.