IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Leto plné zliav s Red Hat!

IT školiace stredisko GOPAS a spoločnosť Red Hat pre vás prichystalo leto plné zliav. Pozrite si ponuku našich kurzov, vyberte si model výučby, ktorý vám vyhovuje, nasaďte červené klobúky a vzdelávajte sa!
 

Podpora Microsoft Office 2007 končí už v októbri

Po 10.10.2017 už nebudú vydávané žiadne bezpečnostné aktualizácie, nebude možné získať bezplatnú alebo platenú podporu a taktiež nebude aktualizovaná technická dokumentácia.
 

Súťaž LLPA Battle for Ignite

Vydaj sa na IT misiu. Zapoj sa do súťaže a leť s nami na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2018.
 

Nové podmienky certifikácií Microsoft

S účinnosťou od 1. 5. 2017 prichádza Microsoft s novými podmienkami pre presun či zrušenie skúšok. Po novom bude možné skúšku zrušiť a presunúť zdarma 6 pracovných dní pred jej konaním!
 

CISSP® s Jorgeom Carrillom

Predstavujeme nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacujúci našu ponuku kurzov IT bezpečnosti a Hackingu. Autorizované deep-dive security školenie poskytuje ucelený súbor informácií o všetkých bezpečnostných konceptoch a nejlepšiu prax v obore IT Security.