IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Školenie DPO v GOPASe Vám môže ušetriť nemalé peniaze.

25.5.2018 znamená deň veľkej zmeny pre väčšinu organizacií. Tento deň naberá totiž platnosť nové európske nariadenie v oblasti ochrany osobných údajov - GDPR. Organizácii, ktorá nebude v súlade s týmto nariadením hrozí pokuta až vo výške 20 miliónov €! Preto musí, okrem iného, menovať poverenca ochrany osobných údajov („Data Protection Officer“ – DPO).
 

Zažite skvelý Java Day 2017 plný noviniek!

Pre tých, čo vedia, ako chutí kvalitná Java si aj tento rok IT školiace stredisko GOPAS a Oracle prichystali konferenciu, kde sa dozviete tie najčerstvejšie novinky. Stretnime sa 12.októbra v Hoteli Bratislava na Java Day 2017.

 

Žiadna letná diéta, ale poriadna porcia vedomostí naviac!

V GOPASe sme si pre Vás pripravili sviežu letnú kampaň. Absolvujte do 15.9. 2017 aspoň 3 dni technických školení a získate od nás zdarma 1-dňové školenie osobného rozvoja. Vzdelávať Vás, to nás baví.
 

Nová lokalita pre Red Hat certifikačné skúšky v BA!

Spoločnosť Red Hat prináša novú lokalitu pre individuálne certifikačné skúšky. Otestujte sa cez Koala kiosk v Bratislave.


 

5 dôvodov, prečo sa certifikovať

Testovanie vedomostí v oblasti IT slúži na jednoznačné preukázanie úrovne znalostí v oblasti počítačového softvéru a hardvéru. Certifikačné skúšky môžete zložiť samozrejme aj IT školiacom stredisku GOPAS.