IT školiace stredisko GOPAS


Novinky

Získajte HPE znalostné kredity v GOPASe!

Chýbajú Vám ešte znalostné kredity, ktoré sú podmienkou kvalifikácie v programe FY17 Partner Ready? V IT školiacom stredisku GOPAS sme pre Vás v spolupráci so spoločnosťou Hewlett Packard Enterprise pripravili 2. sériu prezentácií HPE Kreditomat, na ktorých môžete získať znalostné kredity.
 

Nový kurz Google Web Toolkit pre všetkých Javistov

Prinášame nový kurz, ktorý poteší všetkých "Javistov". Naša ponuka kurzov Java sa teraz rozšírila o nové školenie Google Web Toolkit (GWT)! Pokiaľ ste si aj vy našli záľubu v programovacom jazyku Java a plánujete vyvíjať Rich Internet Applications (RIA) na platforme Java, príďte na kurz Programovanie Web Toolkit (GWT) [JGWT1].
 

Oracle Database 12c: Admin, Install and Upgrade Accelerated

Kurz Oracle Database 12c: Admin, Install and Upgrade Accelerated D79027 po prvýkrát v GOPASe!
 

Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.
 

Spoznajte do detailu SharePoint 2016

Príďte sa zoznámiť s novinkami Microsoft SharePoint 2016 aj Vy. Vyberte si z ponuky kurzov pre všetkých IT profesionálov, ktorí sa zaoberajú technológiou SharePoint už dnes!
 

Súťaž LLPA Battle for Ignite

Hľadáme IT Superhrdinov! Zapoj sa do súťaže a leť s nami na medzinárodnú konferenciu Microsoft Ignite 2017 v USA.
 

Termíny na Exchange 2016 vypísané!

Nepremeškajte ich, a čo najskôr sa medzi prvými na Slovensku preškoľte na Exchange Server 2016! Pripravili sme pre vás hneď 2 nové MOC kurzy, Microsoft Exchange 2016 - správa [MOC 20345-1] a Microsoft Exchange 2016 - nasadenie a plánovanie [MOC 20345-2]. Sú určené všetkým systémovým administrátorom, ktorí držia krok s novými technológiami a neboja sa noviniek.
 

Novinky v Microsoft Office 2016

Príďte sa naučiť pracovať s novými funkcionalitami a zoznámiť sa s novinkami balíka Microsoft Office 2016 .

 

Last Minute termíny

Prinášame vám prehľad kurzov, ktoré budú prebiehať v najbližšom období a garantujeme ich otvorenie. Ak by vás niektorý kurz zaujal, neváhajte nás kontaktovať na info@gopas.sk. Zoznam priebežne dopĺňame o ďalšie kurzy.