IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

ShowIT - dovolenka pre ajťákov

ShowIT je už 8. rok tradičnou zimnou vzdelávacou udalosťou. Tento rok sa môžete tešiť na viac ako 50 technických deep dive prednášok.
 

Získajte výhodu s Microsoft Exam Replay

Chystáte sa na certifikačné testy Microsoft v oblasti IT Pro alebo Developer a chcete zvýšiť svoju šancu na ich úspešné zloženie? Od 26. októbra 2016 máte možnosť zopakovať si Microsoft Certified Professional (MCP) skúšky za výhodných podmienok.

 

Darčekové poukážky na vzdelávanie

Premýšľate nad hodnotným a užitočným darčekom pre svojich blízkych, priateľov alebo kolegov? Chcete im zaobstarať darček, ktorý určite ocenia? Máme pre Vás riešenie. Obdarujte ich darčekovou poukážkou na Vami vybrané počítačové školenia v priestoroch GOPASu v Bratislave.
 

Kaspersky Endpoint Security for Business

Být administrátorem zodpovědným za bezpečnost ve firmě není věru lehká pozice. Uživatelé toho čím dál víc umí s počítačem, nosí si do firmy chytrá zařízení a dost často pracují s citlivými informacemi. Rozhodnutí, na který bezpečnostní software se spolehnout, se zdá být strategickým. Dovolte mi v krátkosti popsat inovovanou verzi 10 Kaspersky Endpoint Security for Business.
 

Design your digital business

Vytvorte si 360-stupňový náhľad fungovania podniku a pohodlne plánujte, realizujte, sledujte a riaďte zmeny.