Garancia získaných vedomostí

Garancia získaných vedomostí umožňuje všetkým účastníkom našich kurzov bezplatne si zopakovať už absolvovaný kurz. Nekladieme žiadne podmienky a na nič sa nepýtame. Ak chce niektorý z Vašich zamestnancov navštíviť kurz po druhýkrát, má u nás dvere otvorené.

Čo je to Garancia získaných vedomostí?

Nikto z nás nie je dokonalý a nie každému prirástli počítače k srdcu hneď na prvýkrát. Môže sa teda kedykoľvek stať, že niektorý z absolventov počítačového kurzu niektorú časť z preberanej tematickej látky celkom nepochopí. Žiadne školiace stredisko nedokáže svojim zákazníkom zaručiť stopercentnú účinnosť svojich kurzov. Rozhodli sme sa poskytnúť našim klientom Garanciu získaných vedomostí, pretože sme presvedčení o tom, že je to najlepšia možnosť, ako našim klientom zabezpečiť ich maximálnu spokojnosť.

Čo zásadné prináša Garancia získaných vedomostí Vašej firme?

Ak posielate svojich zamestnancov na kurzy do IT školiaceho strediska Gopas, môžete si byť istí efektívnou a garantovanou investíciou Vami vynaložených finančných prostriedkov na školenie.

Ako využiť Garanciu získaných vedomostí?

  • Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o využitie Garancie získaných vedomostí do 1 mesiaca od posledného dňa konania Vami absolvovaného kurzu.
  • Termín opakovaného kurzu je potrebné dohodnúť s klientskym servisom, ktorý klientovi ponúkne možné termíny opakovania kurzu.
  • V prípade, že je kurz ukončený oficiálnou skúškou výrobcu produktu, je nutné si túto skúšku doplatiť.
  • Účastník nemá nárok na obedy zdarma a na učebné materiály (tie mu zostávajú z predchádzajúceho kurzu).
  • Nárok na opakovanie kurzu platí po dobu jedného roku od prvého absolvovania kurzu. Prípadné predĺženie tejto doby, zvlášť pri kurzov s malou frekvenciou, je možné len po dohode s klientskym servisom.

Garancia sa vzťahuje na všetky otvorené kurzy uskutočňované v interných priestoroch spoločnosti GOPAS s cieľom umožniť zákazníkom opakovanie absolvovaného kurzu. Jedinou podmienkou pre využitie tejto ponuky je zažiadať o opakovanie kurzu do 1 mesiaca od absolvovania kurzu dôkaznou formou – e-mailom na info@gopas.sk. Nárok na garanciu získaných vedomostí zaniká vtedy, keď je kurz stiahnutý z našej ponuky kurzov alebo nie je už pre daný kurz vypísaný žiadny iný termín.

V prípade, ak chcete znova absolvovať kurzy z oblasti EC-Council je nutné uhradiť 10 % z aktuálnej ceny kurzu. 

Výnimka! Garancia vedomostí sa nevzťahuje na kurzy z týchto oblastí - Red Hat, IBM, VMware, VEAAM, Cisco, F5, Net app, AWS, ISTQB, Oracle.