Kód kurzu: CWS-215« Krok späť

Citrix Virtual Apps and Desktops 7 Administration On-Premises and in Citrix Cloud

Predstavujeme Vám nový kurz CSW-215, ktorý nahrádza CXD-210 Citrix Virtual Apps and Desktops 7.1x Administration.

Tento päťdňový kurz Vás naučí ako nasadiť, inštalovať, konfigurovať, nastaviť profily užívateľov, ako konfigurovať politiky, tlač a základné bezpečnostné funkcie on-premis Virtual Apps a Desktop riešenie a ako vykonať migráciu do Citrix Cloudu.

Školenie zahŕňa všetko potrebné na inštaláciu, konfiguráciu a správu Citrix Virtual Apps a Desktops 7 prostredia, ďalej získate znalosti ako spravovať Citrix on-premis riešenie a ako migrovať z on-premis riešení do cloudu pomocou Citrix Cloud management vrstvy.

Ak s Citrixom začínate alebo plánujete prechod do Citrix Cloudu, tento kurz je nevyhnutným krokom umožňujúcim získať správne znalosti pre uspešné vytvorenie a správu Citrix Workspace.

Rozdiel medzi kurzom CXD-210 a novým CWS-215: CXD-210 sa zameriava iba na inštaláciu a administráciu v on-premis Citrix Virtual Apps a Desktop. CWS-215 zahŕňa správu Citrix Virtual Apps a Desktop ako v on-premis, tak i v Citrix Cloud/hybrid prostredí a zahŕňa aj úvod do Citrix Analytics. Kód kurzu "CWS" predstavuje skratku pre Citrix Workspace.

Neboli nájdené žiadne termíny, kontaktujte náš klientsky servis.
V prípade záujmu o iný termín uvedeného kurzu, kontaktujte klientsky servis, prosím.

PobočkaDníKatalógová cenaCena príručkyITB
Praha5 57 000 CZK - 0
Bratislava5 2 250,00 EUR - 0

Predošlé kurzy

žiadne predošlé kurzy

Nasledujúce kurzy

žiadny nadväzujúci kurz
Žiadna literatura.
Uvedené ceny sú bez DPH.