Programovanie

IT školiace stredisko GOPAS ponúka na českom i slovenskom trhu bezkonkurenčnú ponuku programovacích kurzov a to ako z hľadiska rozsahu, tak aj kvality. Môžete si vybrať zo širokej palety tém od kurzov designerských až po čisto implementačné, od kurzov pre začiatočníkov až po kurzy pre pokročilých vývojárov.

V rámci ponuky nájdete veľa úspešných kurzov, ktoré patria trvalo do nášho portfólia. Ide predovšetkým o kurzy programovania v C#, ASP.NET, C/C++, kurz Python alebo Regulárne výrazy, ktoré vďaka priebežným aktualizáciám nestrácajú nič zo svojej zaujímavosti.

S príchodom úplne nových technológií pre vás samozrejme pripravujeme aj úplne nové kurzy. V dobe, kedy sa dotykové mobilné telefóny postupne stávajú masovou záležitosťou a nastoľujú nový trend doby, vám prinášame kurzy programovania pre iPhone a Android. Momentálne pracujeme i na novom kurze pre Windows Phone 7. Našou ďalšou novinkou sú kurzy na analytické vzory, BPMN/BPEL, ASP.NET, MVC, SharePoint, C# alebo Expression Blend. Vzhľadom k tomu, že svetom hýbe Cloud Computing, odporúčame rozhodne neprehliadnuť kurz s názvom Vývoj, nasadenie a správa aplikácií pre Windows Azure nachádzajúci sa v kategórii Microsoft .NET. A pokiaľ máte záujem o agilné metodiky riadenia projektu, potom si nedajte ujsť kurzy SCRUM.

Nové kurzy programovania

  Scrum

   ASP.NET

    Jazyk C#

     Jazyk Java

      Jazyk JavaScript

       Webové aplikácie