Kaspersky partnerom na HackerFest 2019

Konferencia HackerFest 2019 sa nezastaviteľne blíži. Už v piatok
20. septembra 2019 sa po roku zídeme pod jednou strechou v CinemaCity Aupark v Bratislave, aby sme si spolu vypočuli prednášky od uznávaných expertov zo sveta IT security a hackingu. Jedným z cieľov HackerFestu je zbúrať mýty o pocite absolútnej bezpečnosti pri používaní aktuálnych technológií a pomôcť firmám získať predstavu o ich bezpečnostných slabinách. Pridanou hodnotou konferencie je aj osobný kontakt s uznávanými expertmi na IT bezpečnosť a hacking i celou komunitou, ktorú téma zaujíma. HackerFest je určený pre našich ľudí na Slovensku, ktorým chceme sprístupniť a vysvetliť princípy hackingu jazykom, ktorému porozumejú.
 
Keďže prvý ročník tejto jedinečnej konferencie vzbudil veľký záujem, tento rok ju bude zastrešovať ešte pestrejšia škála partnerov.

Ďalšiu úspešnú firmu na zozname partnerov HackerFestu predstavuje Kaspersky.
Spoločnosť Kaspersky bola založená v roku 1997 pod vedením Eugena Kasperského. Pôsobí na 5 kontinentoch v 200 krajinách a oblastiach sveta. Poskytuje inovatívne riešenia IT zabezpečení pre firmy i domácnosti. Produkty Kaspersky sú oceňované poprednými IT magazínmi a testovacími laboratóriami. Prináša tú najvýkonnejšiu ochranu proti malwaru na trhu vďaka využívaniu špičkových znalostí o zabezpečení. Mnohé z najrešpektovanejších svetových bezpečnostných organizácií a zložiek aktívne vyhľadalo pomoc práve u Kaspersky.
Na konferencii HackerFest 2019 bude pre vás Kaspersky k dispozícii vo vlastnom stánku, kde vám budú predstavené najzaujímavejšie novinky!Mohlo by vás zaujímať:

V ponuke máme viacero kurzov Kaspersky, ktoré odporúčame absolvovať.

  Kaspersky Endpoint Security and Management. Fundamentals [KL00211_1]
  Kaspersky Endpoint Security and Management. Encryption [KL008104]
  Kaspersky Endpoint Security and Management. Systems Management [KL00910]
  Kaspersky Endpoint Security and Management. Mobile Device Management [KL01010]
  Kaspersky Endpoint Security and Management. Advanced Skills [KL30210]