Archív noviniek

Stretnite sa s partnermi konferencie JavaDay 2019!

Konferencia JavaDay je už štvrtý rok súčasťou života mnohých Java vývojárov. Okrem bohatého programu, účastníkom ponúka možnosť zoznámiť sa s novými technológiami, ktoré predstavia partneri konferencie. Už v stredu 13. novembra budete môcť stretnúť v Cinema City Aupark zástupcov spoločností Oracle, JetBrains a Whitestein Technologies.
8. novembra 2019
 

Zľava 10% na Red Hat Learning Subscription

Red Hat školenia a certifikácie sú už dlhodobo považované za najlepšie a najprínosnejšie pre prax v celej oblasti Linuxu. Získajte 10% zľavu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a kariérne napredujte s Red Hat technológiami! Akcia platí do 30. 11. 2019 a vzťahuje sa na Basic, Standard a Developer verzie.
23. októbra 2019
 

Hackni si Windows podnikovú sieť 2

2 dni po sebe nadväzujúce praktické cvičenia o tom, ako sa obyčajný užívateľ postupne vypracuje na vládcu celej podnikovej počítačovej siete, postavenej na Microsoft technológiách. Boj o jednotlivé vlajky vo forme účtov, hesiel alebo utajovaných informácií, skrytých na chránených serveroch a v emailových schránkach. Prispôsobte svoje správanie, aby sa to nestalo vo vašej vlastnej sieti.
18. októbra 2019
 

Posledná šanca prihlásiť sa na ManDayIT!

Bratislavský hotel Crowne Plaza v piatok 25. októbra ovládne vysoko návykový kokteil, ktorý bude chutiť všetkým IT manažérom. Jeho ingrediencie ITIL, COBIT, DevOps pre vás zamiešajú mnohí skúsení odborníci, vďaka ktorým bude váš smäd zasýtený. ManDayIT 2019 je tá správna odpoveď na otázku "Kde získať hodnotné informácie a inšpiráciu".
16. októbra 2019
 

ManDayIT 2019, partner Kaspersky

Premiérový ročník konferencie ManDayIT je už za rohom! V piatok 25. októbra 2019 máte príležitosť stretnúť sa s profesionálmi z oblasti IT a získať zaujímavé poznatky.  Úlohy partnera konferencie ManDayIT 2019 sa zhostil Kaspersky.
10. októbra 2019
 

Vývojári, napredujte na platforme .NET u nás!

Kurz gRPC Microservices v prostredí .NET je určený pre vývojárov na platforme Microsoft .Net, ktorí sa chcú naučiť vyvíjať distribuované aplikácie pomocou gRPC a Microsoft Visual Studia. Obsahuje odborný výklad s praktickými ukážkami, cvičenia na počítačoch, pomocou ktorých sa účastníci zdokonalia v danej problematike.
7. októbra 2019
 

Jedinečná príležitosť - Microsoft Akadémia

Microsoft Akadémia je nový exkluzívny vzdelávací program zameraný na moderné cloudové služby a hybridné prostredie. Akadémia je rozdelená na Azure akadémiu a Microsoft 365 akadémiu. Tieto 2 cloudové technológie ovládli a zmenili nielen IT, ale doslova celý svet.
26. septembra 2019
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >