Archív noviniek

VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V6.7]

Tento 5-dňový kurz predstavuje intenzívny tréning zameraný na inštaláciu, konfiguráciu a správu VMware vSphere® 6.7, ktorý zahŕňa VMware ESXi ™ 6.7 a VMware vCenter Server® 6.7. Pripraví Vás na správu infraštruktúry  vSphere pre organizáciu akejkoľvek veľkosti. Je základom pre väčšinu technológií VMware v softvérovom dátovom centre.

16. októbra 2018
 

Capture the Flag – Hackni si Windows podnikovú sieť!

V spolupráci s bezpečnostným analytikom, konzultantom Windows bezpečnosti, lektorom a produktovým manažérom spoločnosti GOPAS, Ondrejom Ševečkom, sme pre vás pripravili ďalšie adrenalínové praktické cvičenie.
16. októbra 2018
 

Rezervujte si svoje miesto na JavaDay 2018

Vysokošpecializovaná vývojárska konferencia JavaDay 2018 aj tento rok prinesie pohľad expertov na novinky vo svete Java. 25. októbra 2018 v Bratislave vám spíkri Kamil Ševeček, Miroslav Sevelda, Roman Bouchner, Jaroslav Tulach a Petr Adámek pomôžu zorientovať sa v najnovších trendoch a nájsť tú správnu cestu.
26. septembra 2018
 

Boj proti hackerom nie je beznádejný.

Už tento týždeň budú účastníci prvého HackerFest Slovakia 2018, ktorý organizuje IT školiace stredisko Gopas, odhaľovať black magic hackingu. Na konferencii, ktorá sa koná s podporou firiem Cisco a PwC, predvedú experti William Ischanoe, Michal Altair Valášek, Roman Kümmel, Ondřej Ševeček, Jan Marek, Lukáš Antal a Peter Mesjar.
17. septembra 2018
 

HackerFest Slovakia 2018 VYPREDANÝ

Ďakujeme všetkým účastníkom a tým, ktorí prejavili záujem o konferenciu HackerFest Slovakia 2018. Najväčšia IT Security a hacking udalosť na Slovensku je kompletne vypredaná a my sa tešíme na všetkých prihlásených 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. 
7. septembra 2018
 

Aby Vás bezpečnostný incident nestál hlavu

Boj proti hackerom nie je beznádejný. Vedieť rozmýšľať ako hacker, vyznať sa v bezpečnostných softvérových nástrojoch a získať skúsenosti pre správne rozhodnutia. O tom všetkom bude HackerFest Slovakia 2018, ktorý 21. septembra privíta v hoteli Crowne Plaza v Bratislave viac ako 250 účastníkov.
4. septembra 2018
 

Novinky v oblasti Oracle kurzov

GOPAS ponúka a realizuje autorizované školenia Oracle University v oblasti správy databázových systémov Oracle,  programovacích jazykov a technológií používaných databázovými systémami Oracle. Pripravili sme si pre Vás novinky v oblasti kurzov Oracle.
3. septembra 2018
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 47)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >