Archív noviniek

AKCIA! 2 kurzy od Red Hat za cenu jedného

Využite jedinečnú akciu na Red Hat kurzy! Absolvujte 2 kurzy a zaplaťte len za jeden. Vyberte si z ponuky našich Red Hat kurzov a vzdelávajte sa dvakrát za cenu jedného kurzu.
6. mája 2021
 

Obrana proti Hackingu? Radia naši odborníci!

Firmy po celom svete zaznamenávajú rôzne typy útokov na ich siete. Počet týchto útokov sa od vypuknutia pandémie rapídne zvýšil. Mnohé firmy podceňujú zabezpečenie svojich údajov. Hackeri túto zraniteľnosť radi využívajú a po odcudzení dát danú firmu zvyknú vydierať.
3. mája 2021
 

Raňajky s GOPASom: Scanner QR kódov na Power Platform

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Na blížiacich sa raňajkách bude hlavnou témou Scanner čiarových a QR kódov na Power Platform. Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
23. apríla 2021
 

Aj s týmito lektormi sa stretnete na TechEd 2021 ONLINE

Radi by sme vám predstavili prvú trojicu našich lektorov, ktorí vás budú sprevádzať najväčšou IT konferenciou, TechEd 2021 ONLINE. V poradí 19. ročník sa bude konať 19. – 20. mája.
23. apríla 2021
 

Raňajky s GOPASom: Tvorba HelpDesku na Power Platform

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú zaoberať témou Tvorba interného HelpDesku na Power Platform. Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
19. apríla 2021
 

Nechajte si poradiť od MVP lektora, Vladimíra Mužného

Vladimír Mužný je jedným z našich TOP lektorov, ktorí ziskali významné ocenenie Most Valuable Professional (MVP). Zistite, ktoré kurzy v jeho réžii môžete absolvovať!
15. apríla 2021
 

Kurzy s našim MVP lektorom Davidom Gešvindrom

Držiteľom prestížneho ocenenia Microsoft Most Valuable Professional (MVP) je aj náš dlhoročný školiteľ David Gešvindr, ktorý sa špecializuje na oblasť Data Platform. Zistite, ktoré kurzy s ním môžete absolvovať!
12. apríla 2021
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >