Archív noviniek

Aký je pohľad našich expertov na novinky vo svete Java?

Navštívte 4. ročník vysokošpecializovanej vývojárskej konferencie JavaDay 2019, ktorá sa bude konať 13. novembra 2019 v Cinema City Aupark, Bratislava. Aj tento rok konferencia ponúkne kvalitný program pod vedením TOP Java expertov z Slovenska a Českej republiky.
12. septembra 2019
 

Kaspersky partnerom na HackerFest 2019

Konferencia HackerFest 2019 sa nezastaviteľne blíži. Už v piatok 20. septembra 2019 sa po roku zídeme pod jednou strechou v CinemaCity Aupark v Bratislave, aby sme si spolu vypočuli prednášky od uznávaných expertov zo sveta IT security a hackingu.
12. septembra 2019
 

Objektovo orientované programovanie v C++

Tento kurz je určený pre účastníkov, ktorí prechádzajú z jazyka C na C++ alebo len chcú preniknúť do problematiky návrhu a implementácie objektov v jazyku C++. Predstavované techniky sú použiteľné vo viacerých operačných systémoch. Naučíte sa definovať objekty, konštruktory a deštruktory, používať virtuálne funkcie, dedičnosť a agregáciu, preťažovať operátorov a spracovávať udalosti a výnimky.
11. septembra 2019
 

Staňte sa odborníkom na SW riešenia Veeam

Ste odborník na  informačné technológie, ktorý chce zvyšovať produktivitu, znižovať prevádzkové náklady, zvýšiť šance na svoj kariérny postup a získať uznanie od svojho zamestnávateľa a zákazníkov? Potom odporúčame navštíviť kurzy Veeam Certified Engineer [VMCE] a Veeam Certified Engineer - Advanced: Design & Optimization V1 [VEE-VMCE9ADV].
10. septembra 2019
 

Správa IBM WebSphere Application Server V9

Naučte sa všetko potrebné pre správu IBM WebSphere Application Server V9. Toto vydanie IBM WebSphere Application Server poskytuje vylepšenú podporu štandardov (najmä Java 7 EE), vznikajúcich technológií a výberu vývojových rámcov. Naučte sa pracovať s funkciami tohto produktu na kurze WebSphere Application Server V9 Administration [WA590G].
10. septembra 2019
 

Pracujte bezpečne a kreatívne vďaka kurzom Microsoft 365

Pre firmy znamená investícia do vzdelania svojich IT špecialistov investíciou do vlastnej budúcnosti. Pripravili sme pre vás nové školenia z oblasti Microsoft 365, ktoré vás pripravia na konkrétne certifikačné skúšky.
10. septembra 2019
 

Certifikačné skúšky na mieru podľa vašej pracovnej pozície

Média nás neustále informujú, že dopyt po certifikovaných odborníkoch neustále narastá, ale na slovenskom trhu ich je stále pomerne veľký nedostatok. My sme si pre vás pripravili nové kurzy z oblasti Microsoft Azure, ktoré vás pripravia na konkrétne certifikačné skúšky.
10. septembra 2019
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >