Archív noviniek

Ste IT správca terminálových služieb?

Navštívte nový kurz Windows Server 2019/2016 - terminálové služby [GOC209] a získajte prehľad o všetkých činnostiach IT správcu terminálových služieb (RDS). Kurz sa venuje hlavne plánovaniu, nasadeniu jednotlivých komponentov a rolí, monitorovaniu, skriptovaniu v PowerShell, konfigurácii, gpo a troubleshootingu infraštruktúry.
23. mája 2019
 

Bezplatné raňajky na tému "Začíname s cloudom AWS"

Uvažujete o nasadení verejného cloudu? Premýšľate o certifikácii AWS (Amazon Web Services)? Zaujímate sa o AWS, ale nemáte celkovú predstavu, čo vlastne ponúka? Odpovede na tieto otázky nájdete už 28. 5. 2019 na bezplatných raňajkách v GOPASe, počas ktorých si povieme základné informácie o AWS a ako ich môžete v praxi využiť.

21. mája 2019
 

Zoznámte sa s novinkami v Hyper-V

Ponúkame vám trojdňový kurz Windows Server 2019/2016 - novinky v Hyper-V a vysokej dostupnosti virtualizácie [GOC204], ktorý je určený pre správcov virtualizácie Hyper-V na platforme Windows Server 2012 R2, ktorí sa chcú zoznámiť s novinkami, ktoré prichádzajú vo Windows Server 2016.
10. mája 2019
 

Využite exkluzívnu zľavu od Android ATC!

Android ATC poskytol exkluzívnu zľavu IT školiacemu stredisku GOPAS SR, ako autorizovanému partnerovi na certifikačné skúšky Android. Skúšky môžete absolvovať za zvýhodnenú cenu a získate aj poukaz na reparát skúšky ZDARMA!
7. mája 2019
 

Naučte sa písať maximálne rýchle aplikácie na platforme .NET

Kurz Optimalizácia výkonu, ladenia a škálovateľnosť aplikácií [GOC2126] je určený vývojárom na platforme .NET (Core), ktorí chcú preniknúť do detailov .NET a C# aplikácií a naučiť sa písať maximálne rýchle aplikácie, používať správne koncepty alebo optimalizovať spotrebu pamäti. Taktiež na odhaľovanie a diagnostiku týchto problémov ("post-mortem" aj aktuálnych), s použitím dostupných nástrojov.
16. apríla 2019
 

Webinár: FROM JAVA SE 8 TO 12

Každý moderný vývojár vie, že programovací jazyk Java sa neustále vyvíja a preto je potrebné sledovať všetky jeho zmeny. Registrujte sa na webinár, ktorý sa bude konať 17. apríla 2019 o 14:00 (CEST) a získajte najnovší prehľad o jazyku Java! Tento webinár, ktorý organizuje spoločnosť Oracle bude prebiehať online.
9. apríla 2019
 

Vyťažte cenné informácie pre Vašu spoločnosť!

V GOPASe Vám ponúkame bohaté portfólio kurzov, zameraných na návrh a nasadenie Business Intelligence (BI) riešení vo Vašej spoločnosti. Vďaka nasadeniu Business Intelligence riešení, budete schopní lepšie a rýchlejšie analyzovať dáta, ktoré pri chode spoločnosti vznikajú a vyťažiť z nich cenné informácie, potrebné pre rozhodovanie a riadenie spoločnosti.
4. apríla 2019
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 85)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >