Archív noviniek

Machine Learning & štatistika & ETL v PYTHONe!

Našu širokú ponuku kurzov obohatili najnovšie Python kurzy! Tie sú zamerané na získavanie, spracovávanie, vyhodnocovanie dát, strojové učenie, štatistické analýzy a ETL. Tieto kurzy predstavujú ideálnu voľbu pre matematických štatistikov a dátových analytikov.
8. marca 2021
 

Microsoft uvádza nové Security certifikácie!

Microsoft uvádza nové portfólio určené pre odborníkov na bezpečnosť. Obsahuje tie najnovšie security certifikácie! Už čoskoro budete môcť u nás absolvovať security školenia a skúšky.
3. marca 2021
 

Ponorte sa do administrácie PostgreSQL!

Pracujete s PostgreSQL? Ste databázový špecialista? Chcete prehĺbiť svoje znalosti a naučiť sa odporúčané postupy správy v najnovšej verzii Postgre SQL?
2. marca 2021
 

Microsoft ukončuje SATV. Využite vouchery práve teraz!

Pozrite si aké sú deadliny na uplatnenie Software Assurance Training Voucher (SATV). Vyberte si z ponuky kurzov a vzdelávajte sa výhodne!
23. februára 2021
 

Kurzy v angličtine!

Naše kurzy môžete absolvovať aj v angličtine! Vzhľadom na vysoký záujem o kurzy v anglickom jazyku, pravidelne aktualizujeme ponuku a účastníkom dávame možnosť voľby, v ktorom jazyku kurz prebehne.
18. februára 2021
 

Raňajky s GOPASom: Pracujte tímovo a efektívne v MS Teams!

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú zaoberať tímovou spoluprácou. Pracujte tímovo, pracujte efektívne, pracujte v MS Teams! Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
18. februára 2021
 

Horúca novinka .NET 5.0 pre web s Altairom Valáškom!

Spektrum mimoriadne obľúbených ASP.NET kurzov sme rozšírili o dva najnovšie! Úvodom do platformy .NET 5.0 a taktiež pokročilými funkciami vás nebude sprevádzať nikto iný ako jeden z najuznávanejších odborníkov vo svete IT, Michal Altair Valášek, už šesťkrát ocenený titulom Microsoft Most Valuable Professional v odbore ASP.NET.
17. februára 2021
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >