Archív noviniek

Naučte sa úspešne implementovať mikroslužby spolu s nami!

Pokiaľ uvažujete o využití moderných technológií od IoT až po Big Data, moderných metodológií vývoja softvéru nielen v Jave pre aplikácie bežiace na cloud-e, Spring Boot je pre Vás správna voľba. Na novom kurze Spring Boot Microservices sa zoznámite s celou architektúrou mikroslužieb.
25. mája 2018
 

Sledujete výkon vášho serveru? Nenechajte si újsť tento kurz

Potrebujete zmerať výkon Vášho serveru? Chcete vedieť ako vám bežia služby? Zjednodušte si prácu monitorovaním serveru (serverov), aby ste sa stále nemuseli prihlasovať a kontrolovať, či je všetko v poriadku. Prihláste sa na kurz: Linux - monitorovanie serverov.
22. mája 2018
 

Aký kurz je potrebný pre úspešný vstup do Microsoft Azure?

IT školiace stredisko GOPAS ponúka školenie MOC 20535 – Microsoft Azure – architektúra riešení pre správcov a vývojárov, ktoré je určené pre správcov infraštruktúry v prostredí Microsoft Azure, ako aj pre tvorcov aplikácií, ktoré budú zdroje v Azure využívať.
21. mája 2018
 

Small Talk v GOPASe s Ľubomírom Hatinom

V spolupráci s našimi lektormi sme pre všetkých záujemcov o IT vzdelávanie pripravili nový formát seminárov. Každý mesiac pre Vás pripravíme v našich priestoroch jednu zaujímavú tému a v podvečerných hodinách si budete môcť prísť s nimi o nej podiskutovať. Druhý seminár sa uskutoční 13. júna 2018 od 16:30 do 18:00 hod. v priestoroch spoločnosti GOPAS SR.
10. mája 2018
 

Java developeri pozor! Je tu nový kurz Java SE9

Pre všetkých Java vývojárov je dostupný nový kurz Java SE 9: Exploiting Modularity and Other New Features, ktorý ich zoznámi s novinkami v Java 9. Asi najväčšou novinkou Java SE 9 je modularizácia JRE, z ktorej profituje ako samotné runtime prostredie, tak i programátori knižníc.

3. mája 2018
 

DevOps ako fenomén, ktorý hýbe svetom IT

DevOps prešiel dlhou cestou a stal sa synonymom pre flexibilné, rýchle, spoľahlivé a lacné IT, ktoré ale zároveň plní požiadavky biznisu s najväčšou možnou kvalitou. Táto filozofia sa neustále vyvíja na základe zdieľaných skúseností z rôznych projektov a firiem.
18. apríla 2018
 

CEHv10 – Nový kurz Certified Ethical Hacker je na svete

Spoločnosť EC-Council, ktorá stojí za jedným zo svetovo najobľúbenejších a zároveň medzinárodne najuznávanejších certifikovaných kurzov etického hackingu, Certified Ethical Hacker, predstavila jeho najnovšiu vylepšenú verziu s označením CEHv10, ktoré reflektuje nové trendy a špecifikácie útokov.
16. apríla 2018
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 35)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >