Archív noviniek

Prinášame najnovšie kurzy Java programovania!

Programovací jazyk Java sa radí medzi najpokročilejšie na svete. Máte záujem o naštartovanie svojej kariéry v roli Java developera alebo prehĺbiť svoje schopnosti a dostať ich na vrchol? Teraz je ten najvhodnejší čas. Do pestrej ponuky školení sme zaradili najnovšie kurzy programovania v jazyku Java!
9. novembra 2020
 

GOPAS predstavuje svoje E-learningové kurzy

Uprednostňujete online vzdelávanie a nemáte čas sa naplno venovať klasickým online kurzom? Naše e-learningové kurzy sú intuitívne, interaktívne a otestujú vaše znalosti. V ponuke nájdete všetky kurzy pre MS OFFICE a prostredie Windows, MS 2016/2019, MS 365 alebo MS Teams. GOPAS E-learningové kurzy sú určené firmám všetkých veľkostí, no vzhľadom k priaznivej cene sú vhodné aj pre jednotlivcov.
5. novembra 2020
 

Prehľad kurzov na budúci týždeň

Prezrite si najbližšie termíny Online kurzov Live, ktoré začínajú už budúci týždeň! Na všetky online školenia poskytujeme 12 mesačnú Garanciu získaných vedomostí, vďaka ktorej si môžete kurz zopakovať v IT školiacom stredisku GOPAS SR.
16. októbra 2020
 

JAVA oslavuje 25 rokov. Staňte sa Java developerom!

Java tento rok oslavuje 25 rokov! Už 25 rokov predstavuje jeden z najpokročilejších programovacích jazykov na svete. Programuje na ňom okolo 10 miliónov developerov celosvetovo. Ani tento rok nie je výnimkou a Java je radená medzi TOP 5 najpopulárnejších technológií, ktorú začína využívať aj čoraz viac mladých talentovaných software developerov.
5. októbra 2020
 

Certifikačná skúška k MOC kurzom ZDARMA!

Objednajte si u nás kurz MOC a získajte k nemu certifikačnú skúšku ZDARMA. Akcia platí do 31. marca 2021!
23. septembra 2020
 

Vyučujeme naďalej, teraz s rúškami

V spoločných priestoroch našich pobočiek bude nutné nosiť rúška. V prípade potreby sú k dispozícii zdarma na recepcii. Stojany s dezinfekciou nájdete rozmiestnené na chodbách. Nič sa nemení na tom, že stále prebiehajú naše prezenčné kurzy.
18. septembra 2020
 

Bezchybné procesy? Absolvujte najnovšie kurzy v ponuke

Ako v súkromnom živote, tak aj v práci je dôležité mať vo veciach poriadok. Naše najnovšie kurzy procesného riadenia a zlepšovania procesov vám pomôžu dosiahnuť poriadok v jednotlivých krokoch procesu s úspešným výsledkom.
4. septembra 2020
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 100)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >