Archív noviniek

Boj proti hackerom nie je beznádejný.

Už tento týždeň budú účastníci prvého HackerFest Slovakia 2018, ktorý organizuje IT školiace stredisko Gopas, odhaľovať black magic hackingu. Na konferencii, ktorá sa koná s podporou firiem Cisco a PwC, predvedú experti William Ischanoe, Michal Altair Valášek, Roman Kümmel, Ondřej Ševeček, Jan Marek, Lukáš Antal a Peter Mesjar.
17. septembra 2018
 

HackerFest Slovakia 2018 VYPREDANÝ

Ďakujeme všetkým účastníkom a tým, ktorí prejavili záujem o konferenciu HackerFest Slovakia 2018. Najväčšia IT Security a hacking udalosť na Slovensku je kompletne vypredaná a my sa tešíme na všetkých prihlásených 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. 
7. septembra 2018
 

Aby Vás bezpečnostný incident nestál hlavu

Boj proti hackerom nie je beznádejný. Vedieť rozmýšľať ako hacker, vyznať sa v bezpečnostných softvérových nástrojoch a získať skúsenosti pre správne rozhodnutia. O tom všetkom bude HackerFest Slovakia 2018, ktorý 21. septembra privíta v hoteli Crowne Plaza v Bratislave viac ako 250 účastníkov.
4. septembra 2018
 

Novinky v oblasti Oracle kurzov

GOPAS ponúka a realizuje autorizované školenia Oracle University v oblasti správy databázových systémov Oracle,  programovacích jazykov a technológií používaných databázovými systémami Oracle. Pripravili sme si pre Vás novinky v oblasti kurzov Oracle.
3. septembra 2018
 

Viete aké sú licenčné pravidlá k produktom Microsoft?

Chcete vedieť ako legálne prevádzkovať produkty od spoločnosti Microsoft vo fyzickom, virtuálnom aj cloudovom prostredí? GOPAS vám prináša nový kurz 2019: Licenčné pravidlá k produktom Microsoft, kde sa dozviete základné pravidlá legálneho súžitia so softvérovými licenciami.
26. júla 2018
 

Chcete návod, ako vytvárať bezpečnejšie heslá?

Pozývame Vás na najväčšiu IT Security a Hacking udalosť na Slovensku, ktorá sa bude konať 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Konferencia HackerFest Slovakia ponúka tie najhorúcejšie témy, ktoré sa budú venovať najnebezpečnejším praktikám hackingu dnešnej doby. Už teraz sa môžete tešiť na známych IT Security expertov z Českej republiky a zahraničia.
25. júna 2018
 

Internet vecí dobýva svet

Stále častejšie chceme ovládať svoje zariadenia pomocou mobilných telefónov alebo tabletov, stále viac chceme mať dohľad nad technológiami na miestach, na ktorých fyzicky nie sme, stále častejšie chceme mať prehľad o výrobných procesoch a chceme byť neustále informovaní o ich výkone a kvalite.
12. júna 2018
 
Zobrazené výsledky 1-7 (z 44)
  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7  >