Raňajky s GOPASom: Pracujte tímovo a efektívne v MS Teams!

Spestrite si svoje ráno a naraňajkujte sa spolu s nami! Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Vždy vám jeden z našich lektorov poskytne hodinovú ukážku na vybranú tému, v ktorej si tak môžete prehĺbiť svoje znalosti úplne zadarmo!

Prichystali sme niečo pre administrátorov a správcov Office 365! Microsoft Teams sú vlajkovou loďou balíka M365 a v súčasnej dobe ich význam a prínos pre spoločnosti závratne narástol. Počas raňajok si ukážeme spôsoby, ako vytvoriť tímy, aký ekosystém sa za nimi skrýva, ako ich vytvárať pomocou PowerShellu a ako riadiť tvorbu a prácu v tímoch pomocou politík.

Ďalej sa pozrieme na organizáciu mítingov, vrátane optimalizácie sieťového prostredia, aby komunikácia počas mítingu bola plynulá s kvalitným prenosom zvuku a obrazu. Microsoft Teams Vám umožňujú aj spoluprácu s externými spolupracovníkmi, buď priamo v tímoch, alebo počas mítingov, čo si taktiež ukážeme naživo.

Ranajky_TEAMS_480x250_5.png

Kedy? 19. 3. 2021 (piatok)
Ako dlho? 9:00 - 10:00

Registrujte sa ZDARMA »

O lektorovi

Ing. Jozef Mečiar
Jozef je lektor s 30 ročnými skúsenosťami. So školeniami začínal v časoch Windows 3.1 a venuje sa im, s krátkou prestávkou, dodnes. Zameriava sa v súčasnosti najmä na cloudové služby, ako Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility Suite (Intune), bezpečnosť a hacking, ale aj na Microsoft Server 2016/2019, Windows 10.

Ako sa môžem na Raňajky s GOPASom pripojiť?
Pripojenie je veľmi jednoduché. Stačí sa registrovať a každému účastníkovi zašleme prístupový odkaz. Spojenie bude prebiehať prostredníctvom MS Teams, avšak nie je nutné mať založený účet ani aplikáciu.

Na tieto raňajky priamo nadväzuje kurz Microsoft 365 - správa Teams [MOCMS-700]
 
Prihláste sa na odber noviniek a získajte najnovšie informácie o pripravovaných Raňajkách s GOPASom a kurzoch.

Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online kurzov LIVE » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny Raňajok s GOPASom ZDARMA » TU
Kurzy v angličtine » TU
Každé školenie si môžete zopakovať prezenčne v rámci GARANCIE VEDOMOSTÍ