Spoločnosť Dokumenta sa stala SILVER partnerom ShowIT 2019

Status SILVER partner 10. ročníka ShowIT 2019 získala spoločnosť Dokumenta, a.s., ktorá sa od svojho vzniku zameriava na vývoj a implementáciu riešení zameraných na dokument manažment (document management) správu a riadenie dokumentov a na poskytovanie riešení súvisiacich s touto oblasťou.

DMS systém ADMIS® je výsledkom dlhoročného vývoja, vďaka ktorému v sebe spája znalosť reálnych pracovných postupov v oblasti spracovania dokumentov, vysoké požiadavky na ergonómiu práce, ako aj legislatívne požiadavky aplikované na oblasť správy a riadenia dokumentov a registratúry.                      

Tešiť sa môžete na prednášku pod vedením Henricha Simonicsa, predsedu predstavenstva, ktorá bude prebiehať vo štvrtok o 13:15 v IT SEC HALL.

Prednáška s názvom Šifrovaná e-mailová komunikácia. S kýmkoľvek. Jednoducho. bude hovoriť o aktuálnej téme, ktorou je implementácia bezpečnej výmeny informácií medzi dvomi subjektmi prostredníctvom internetu - a to nielen vzhľadom na GDPR, ale jednoducho z dôvodu nutnosti všeobecnej ochrany firemného know-how. Na jednoduché vyriešenie časti tejto problematiky na Slovensko a do okolitých krajín prináša Dokumenta, a.s. významnú novinku – službu šifrovaný email.