Stali sme sa oficiálnym Red Hat resellerom!

Teraz si môžete vyberať z viac ako 30 autorizovaných školení Red Hat Enterprise Linux z oblastí Cloud computing a virtualizácia, Administrácia operačného systému (RHCSA), Pokročila administrácia (RHCE) a RHEL pre systémových architektov (RHCA).


Autorizované kurzy a certifikácie Red Hat
patria dlhodobo medzi najlepšie a najprínosnejšie pre prax v celej oblasti Linuxu. Kvalitu týchto školení a certifikácií opakovane potvrdili mnohé nezávislé štúdie a rebríčky (napr. unixreview.com, certcities.com).

Každé Red Hat školenie je vedené výhradne certifikovaným špecialistom Red Hat a všetky RH kurzy sú zamerané na praktickú výkonnosť a kompetencie v produkčných systémoch v kritických nasadeniach.
 
redhat.jpg Dlhodobá skúsenosť potvrdzuje vysoký prínos nie len pre IT odborníkov, ale pre samotných zamestnávateľov a podniky. Spoľahlivosť, bezpečnosť a vysoký výkon podnikových infraštruktúr s Red Hat Enterprise Linux a zároveň nízke náklady na kvalifikovanú administráciu sú podľa prieskumu najčastejším motívom pre voľbu Red Hat školení a certifikácií pre IT pracovníkov.

Online test ZDARMA
Otestovať si svoje znalosti v prostredí UNIX alebo Linux môžete online a zdarma TU!

 
rh1-(4).png

Cloud computing  a virtualizácia


button-(7).png
rh1-(5).png
Administrácia operačného systému (RHCSA)
button-(8).png
rh1-(6).png

Pokročilá administrácia (RHCE)

button-(9).png
rh1-(9).png
RHEL pre systémových architektov (RHCA)
button-(11).png

Red Hat is a registered trademark of Red Hat, Inc., in the U.S. and other countries used under license.