Vďaka týmto kurzom jednoducho zabezpečíte váš cloud

V dnešnej dobe IT je uloženie dokumentov a multimediálnych súborov na cloude efektívnym riešením pre tých, ktorí chcú mať všetko poruke. Avšak cloudové technológie tak isto, ako iné technológie nie sú nezraniteľné, preto odporúčame navštíviť kurzy v GOPASe, ktoré sa venujú zabezpečeniu Azure a Microsoft 365.

Microsoft 365 - zabezpečenie [MOCMS-500]
Tento štvordňový kurz pripravuje k certifikácii MS-500 a zoznamuje študentov s bezpečnostnými technológiami určenými na zabezpečenie onprem aj mobilných staníc a serverov. Kurz je vhodný ako príprava k získaniu titulu Microsoft 365 - Associate: Security Administrator. Viac info o kurze »

Microsoft 365 - správa bezpečnosti a zariadení Office365 [MOC MS-101]

Štvordňový kurz pripravuje k certifikácii MS-101 a zoznamuje študentov s ďalšími detailmi správy Office365 týkajúcimi sa jeho zabezpečenia, riadenia prístupu k dátam a ich súladom a zaoberá sa aj zabezpečením koncových užívateľských zariadení pristupujúcich k Office365. Kurz je vhodný ako príprava k získaniu titulu Microsoft 365 - Expert: Enterprise Administrator. Viac info o kurze »

Microsoft Azure - zabezpečenie [MOCAZ-500]
Tento päťdňový kurz pripravuje na certifikáciu AZ-500 a zoznamuje študentov s bezpečnostnými technológiami určenými pre ochranu Azure cloudových aj onprem systémov. Kurz je vhodný ako príprava k získaniu titulu Microsoft Azure - Associate: Azure Security Technologies. Viac info o kurze »

Absolvujte certifikačné skúšky k daným kurzom v IT školiacom stredisku GOPAS SR. Ohľadom termínov skúšok nás neváhajte kontaktovať na martina.mlsova@gopas.sk alebo info@gopas.sk.

Kurzami vás prevedie..

Jozef Mečiar je odborný konzultant a lektor s 25 ročnými skúsenosťami. So školeniami začínal v časoch Windows 3.1 a venuje sa im, s krátkou prestávkou, dodnes. Zameriava sa v súčasnosti najmä na cloudové služby, ako Microsoft Azure, Office 365, Enterprise Mobility Suite (Intune), Operation Management Suite, ale aj na Microsoft Server 2012/2016, Windows 10, PowerShell, SharePoint, TCP/IP Networking či bezpečnosť.