IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Najväčšia Java konferencia je už za dverami!

11. – 12. novembra si môžete vychutnať kvalitnú dávku Java prednášok na tradičnej prestížnej konferencii JavaDays, na ktorú sa tento rok môžete pripojiť priamo z domu, pretože sa uskutoční ONLINE. Registrácia a kompletný program na www.javadays.sk.
 

Raňajky s GOPASom: Cesta k zmysluplným a funkčným procesom

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série budú obsahovať odpoveď na otázku Akou cestou sa vydať k zmysluplným a funkčným firemným procesom? Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
 

Prehľad kurzov na budúci týždeň

Prezrite si najbližšie termíny Online kurzov Live, ktoré začínajú už budúci týždeň! Na všetky online školenia poskytujeme 12 mesačnú Garanciu získaných vedomostí, vďaka ktorej si môžete kurz zopakovať v IT školiacom stredisku GOPAS SR.
 

JAVA oslavuje 25 rokov. Staňte sa Java developerom!

Java tento rok oslavuje 25 rokov! Už 25 rokov predstavuje jeden z najpokročilejších programovacích jazykov na svete. Programuje na ňom okolo 10 miliónov developerov celosvetovo. Ani tento rok nie je výnimkou a Java je radená medzi TOP 5 najpopulárnejších technológií, ktorú začína využívať aj čoraz viac mladých talentovaných software developerov.
 

Staráme sa o vaše zdravie aj počas prezenčných školení

Zdravie účastníkov i našich zamestnancov je pre nás prioritou, preto pri prezenčných školeniach sú dodržiavané predpísané hygienické opatrenia na najvyššej možnej úrovni.