IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Naučte sa písať maximálne rýchle aplikácie na platforme .NET

Kurz Optimalizácia výkonu, ladenia a škálovateľnosť aplikácií [GOC2126] je určený vývojárom na platforme .NET (Core), ktorí chcú preniknúť do detailov .NET a C# aplikácií a naučiť sa písať maximálne rýchle aplikácie, používať správne koncepty alebo optimalizovať spotrebu pamäti. Taktiež na odhaľovanie a diagnostiku týchto problémov ("post-mortem" aj aktuálnych), s použitím dostupných nástrojov.
 

Webinár: FROM JAVA SE 8 TO 12

Každý moderný vývojár vie, že programovací jazyk Java sa neustále vyvíja a preto je potrebné sledovať všetky jeho zmeny. Registrujte sa na webinár, ktorý sa bude konať 17. apríla 2019 o 14:00 (CEST) a získajte najnovší prehľad o jazyku Java! Tento webinár, ktorý organizuje spoločnosť Oracle bude prebiehať online.
 

Vyťažte cenné informácie pre Vašu spoločnosť!

V GOPASe Vám ponúkame bohaté portfólio kurzov, zameraných na návrh a nasadenie Business Intelligence (BI) riešení vo Vašej spoločnosti. Vďaka nasadeniu Business Intelligence riešení, budete schopní lepšie a rýchlejšie analyzovať dáta, ktoré pri chode spoločnosti vznikajú a vyťažiť z nich cenné informácie, potrebné pre rozhodovanie a riadenie spoločnosti.
 

Pracujte s Virtuálnou realitou

Predstavujeme Vám úplne nové kurzy, ktoré sa venujú virtuálnej realite. Vybrať si môže každý, koho táto technológia zaujíma. Pre úplných začiatočníkov máme v ponuke kurz, ktorý Vám rozpovie o histórii VR a o tom, ako konkrétne zariadenia fungujú. Na jednom z kurzov sa počas 1 dňa naučíte vytvárať hry pomocou nástroja Unity 3D.
 

Pripravte sa na koniec podpory SQL Server 2008

Na kurze Microsoft Azure – správa SQL Server relačných databáz [GOC212] sa zoznámite s dvoma variantami z pohľadu správcu - budú porovnané rozdiely medzi oboma prístupmi, migrácia databázy do cloudu a z cloudu, pravidelná údržba, zabezpečenia databázy a best-practices, na ktoré nie je dobré zabudnúť.