IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Aké prednášky si vypočujete na DataDay 2019?

Aj na 2. ročníku konferencie DataDay sme si pre Vás pripravili zaujímavý program. Tento ročník bude iný, ako minulý. Bude sa venovať hlavne reálnym „biznis problémom“, ktoré budú riešené technológiou a môžu Vám uľahčiť plynulý chod firmy. 
 

Pripravte sa na koniec podpory SQL Server 2008

Na kurze Microsoft Azure – správa SQL Server relačných databáz [GOC212] sa zoznámite s dvoma variantami z pohľadu správcu - budú porovnané rozdiely medzi oboma prístupmi, migrácia databázy do cloudu a z cloudu, pravidelná údržba, zabezpečenia databázy a best-practices, na ktoré nie je dobré zabudnúť.
 

Absolvujte ITIL Service Strategy aj s certifikačnou skúškou

Service Strategy je prvá fáza životného cyklu poskytovania IT služieb podľa odporúčania ITIL. Úlohou tejto fázy je zvážiť všetky aspekty požiadaviek na novú IT službu, na zmenu v existujúcej službe, v súlade s obchodnou aj IT stratégiou.
 

COBIT 2019 - Framework for Frameworks

V každej firme už počuli o rôznych „best practices“ a „frameworkoch“. Tí, čo prevádzkujú service desk poznajú ITIL. Tí, čo riešia projekty poznajú PRINCE2, alebo nejakú agilnú metódu ako je SCRUM. Tí, čo riešia architektúru zase poznajú TOGAF. Každý z týchto frameworkov pomôže určitej skupine ľudí. Aby ale tieto frameworky pomohli celej firme, je potreba ich prepojiť a konzistentne používať.
 

Microsoft sa stane GOLD partnerom DataDay 2019

GOLD partnerom konferencie DataDay 2019, ktorá sa bude konať už 5. apríla 2019, sa stane spoločnosť Microsoft. Prednášky pod vedením TOP spíkrov z Českej republiky budú venované hlavne „biznis problémom“ riešených technológiou.