IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Mimoriadna akcia na všetky MOC kurzy!

Objednajte si ktorýkoľvek kurz s kódom MOC (Microsoft Official Curriculum) a vyberte si z 2 možností uplatnenia zľavy. Môžete absolvovať kurz s 20% zľavou (zľava sa nevzťahuje na príručku) alebo získať certifikačnú skúšku zdarma. Viac info »
 

Ocenenie Microsoft Partner of the Year je doma!

S nesmiernou radosťou vám oznamuje, že LLPA – Leading Learning Partners Association, ktorej súčasťou je IT školiace stredisko GOPAS SR, získala titul Microsoft Partner of the Year for Learning!
 

Aktuálna ponuka kurzov ITIL®!

Prichystali sme si pre vás špeciálny zoznam tých najlepších kurzov z oblasti ITIL®! Vzdelávajte sa v tejto oblasti, napredujte a staňte sa certifikovaným odborníkom, ktorých je na Slovensku nedostatok.
 

3. ročník HackerFestu sa blíži!

Ani tento rok sa nezaobíde bez najväčšej IT Security a Hacking konferencie! Prestížny 3. ročník HackerFestu sa uskutoční ONLINE a to už 17. 9. 2020. Bezpečnostné opatrenia sú mimoriadne dôležité nielen v oblasti vášho zdravia, ale taktiež „IT zdravia“. HackerFest reprezentuje bezpečnostnú konferenciu o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby.
 

Populárne kurzy skriptovania v PowerShell

Nemáte s PowerShell ešte žiadne skúsenosti alebo naopak chcete svoje schopnosti dostať na pokročilú úroveň? Vyberte si z našej ponuky obľúbených kurzov a objednajte si kvalitné IT vzdelanie!