IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Je vám povedomý výraz "Softwarová architektúra MVC"?

Softwarová architektúra MVC (Model-View-Controller) uzrela svetlo sveta už pred viac ako 30 rokmi. Od tejto doby bola využitá v množstve úspešných nástrojov na tvorbu nielen webových aplikácií. Sú to napr. Ruby on rails, Zend alebo Nette framework na PHP. Microsoft teraz ponúka vlastnú implementáciu na ASP.NET.
 

Odhaľujeme témy HackerFestu Slovakia 2019 – Martin Haller

2. ročník konferencie HackerFest Slovakia 2019 sa neúprosne blíži a my sme si pre vás pripravili sériu článkov, ktoré sa budú venovať témam, ktoré odznejú počas tejto najväčšej IT Security / Hacking udalosti na Slovensku. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si budete môcť vypočuť 8 horúcich tém z oblasti security a hackingu.
 

Zoznámte sa s novým moderným jazykom Kotlin!

Jazyk Kotlin je moderný staticky typizovaný objektovo-funkcionálny jazyk, ktorý využíva rozsiahly ekosystém jazyka Java a pritom prináša rad pokrokových jazykových konštrukcií. Ak sa chcete o tomto jazyku dozviedieť viac, tak odporúčame navštíviť kurz Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1].
 

Začíname s Linuxom

Iste už mnoho z vás vie, čo je operačný systém Linux. Kurzy z oblasti Linux sú určené pre správcov počítačových systémov, ktorí začínajú alebo prechádzajú na OS Linux. Vďaka týmto kurzom jednoducho zvládnete jeho inštaláciu a bežné úkony spojené so správou a administráciou systémov.
 

Navštívte nové kurzy Windows Server 2019

Zoznámte sa s princípmi, funkciami, bezpečnosťou a riešením problémov overovacích metód používaných v systémoch Windows. Tieto nové kurzy Windows Server 2019 vás prevedú vybranými bezpečnostnými témami, ktoré sa zaoberajú Active Directory, správou bezpečnosti a IIS, BitLocker, PKI a inými. Vyberte si z ponuky kurzov.