IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Ansible - Nástroj pre hromadnú konfiguráciu!

Kurz Ansible - Nástroj pre hromadnú konfiguráciu [ANSIBLE] sa zameriava na automatizáciu správy systému nástrojom Ansible. Kurz ukáže možnosti hromadnej centrálnej správy serverov, vrátane automatického konfigurovania, nasadzovania softvéru a orchestrácie kontinuálnych úloh.
 

Posledné voľné miesta na Microsoft Akadémiu!

Chopte sa jedinečnej príležitosti a staňte sa expertom v jednom z najperspektívnejších a najrýchlejšie rastúcich odborov súčasnosti! Microsoft Akadémia je exkluzívny vzdelávací program zameraný na moderné cloudové služby a hybridné prostredie. Ponúkame posledné voľné miesta, na ktoré je možné prihlásiť sa a byť súčasťou tohto jedinečného projektu!
 

Rozbehnite svoju IT kariéru v T-SQL!

Kurz Vytváranie dotazov v T-SQL [MOC20761] je prvým zo série kurzov z oblasti Microsoft SQL Server, ktorý Vás uvedie do prostredia relačných databáz a oboznámi so syntaxou jazyka Transact-SQL.
 

Zvýšte v roku 2020 level svojej grafiky

Na kurze Adobe Photoshop - video, animácia 3D grafika [PHSH5] sa zoznámite so špeciálnymi a málo známymi technikami práce v Adobe Photoshop. Dozviete sa, ako naimportovať, alebo priamo vytvoriť 3D objekt, opatriť ho textúrou, nasvietiť a začleniť do vašej 2D kompozície. Naučíte sa, ako na časovej osi animovať objekty v 2D alebo 3D vrstvách a mnoho ďalšieho.
 

Zľava 15% na Red Hat Learning Subscription

Red Hat školenia a certifikácie sú už dlhodobo považované za najlepšie a najprínosnejšie pre prax v celej oblasti Linuxu. Získajte 15% zľavu na Red Hat Learning Subscription (RHLS) a kariérne napredujte s Red Hat technológiami! Akcia platí do 28. 2. 2020 a vzťahuje sa na Basic, Standard a Developer verzie.