IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Naučte sa úspešne implementovať mikroslužby spolu s nami!

Pokiaľ uvažujete o využití moderných technológií od IoT až po Big Data, moderných metodológií vývoja softvéru nielen v Jave pre aplikácie bežiace na cloud-e, Spring Boot je pre Vás správna voľba. Na novom kurze Spring Boot Microservices sa zoznámite s celou architektúrou mikroslužieb.
 

Sledujete výkon vášho serveru? Nenechajte si újsť tento kurz

Potrebujete zmerať výkon Vášho serveru? Chcete vedieť ako vám bežia služby? Zjednodušte si prácu monitorovaním serveru (serverov), aby ste sa stále nemuseli prihlasovať a kontrolovať, či je všetko v poriadku. Prihláste sa na kurz: Linux - monitorovanie serverov.
 

Aký kurz je potrebný pre úspešný vstup do Microsoft Azure?

IT školiace stredisko GOPAS ponúka školenie MOC 20535 – Microsoft Azure – architektúra riešení pre správcov a vývojárov, ktoré je určené pre správcov infraštruktúry v prostredí Microsoft Azure, ako aj pre tvorcov aplikácií, ktoré budú zdroje v Azure využívať.
 

Small Talk v GOPASe s Ľubomírom Hatinom

V spolupráci s našimi lektormi sme pre všetkých záujemcov o IT vzdelávanie pripravili nový formát seminárov. Každý mesiac pre Vás pripravíme v našich priestoroch jednu zaujímavú tému a v podvečerných hodinách si budete môcť prísť s nimi o nej podiskutovať. Druhý seminár sa uskutoční 13. júna 2018 od 16:30 do 18:00 hod. v priestoroch spoločnosti GOPAS SR.
 

Java developeri pozor! Je tu nový kurz Java SE9

Pre všetkých Java vývojárov je dostupný nový kurz Java SE 9: Exploiting Modularity and Other New Features, ktorý ich zoznámi s novinkami v Java 9. Asi najväčšou novinkou Java SE 9 je modularizácia JRE, z ktorej profituje ako samotné runtime prostredie, tak i programátori knižníc.