IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Boj proti hackerom nie je beznádejný.

Už tento týždeň budú účastníci prvého HackerFest Slovakia 2018, ktorý organizuje IT školiace stredisko Gopas, odhaľovať black magic hackingu. Na konferencii, ktorá sa koná s podporou firiem Cisco a PwC, predvedú experti William Ischanoe, Michal Altair Valášek, Roman Kümmel, Ondřej Ševeček, Jan Marek, Lukáš Antal a Peter Mesjar.
 

Aby Vás bezpečnostný incident nestál hlavu

Boj proti hackerom nie je beznádejný. Vedieť rozmýšľať ako hacker, vyznať sa v bezpečnostných softvérových nástrojoch a získať skúsenosti pre správne rozhodnutia. O tom všetkom bude HackerFest Slovakia 2018, ktorý 21. septembra privíta v hoteli Crowne Plaza v Bratislave viac ako 250 účastníkov.
 

HackerFest Slovakia 2018 VYPREDANÝ

Ďakujeme všetkým účastníkom a tým, ktorí prejavili záujem o konferenciu HackerFest Slovakia 2018. Najväčšia IT Security a hacking udalosť na Slovensku je kompletne vypredaná a my sa tešíme na všetkých prihlásených 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza v Bratislave. 
 

Novinky v oblasti Oracle kurzov

GOPAS ponúka a realizuje autorizované školenia Oracle University v oblasti správy databázových systémov Oracle,  programovacích jazykov a technológií používaných databázovými systémami Oracle. Pripravili sme si pre Vás novinky v oblasti kurzov Oracle.
 

Chcete návod, ako vytvárať bezpečnejšie heslá?

Pozývame Vás na najväčšiu IT Security a Hacking udalosť na Slovensku, ktorá sa bude konať 21. septembra 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Konferencia HackerFest Slovakia ponúka tie najhorúcejšie témy, ktoré sa budú venovať najnebezpečnejším praktikám hackingu dnešnej doby. Už teraz sa môžete tešiť na známych IT Security expertov z Českej republiky a zahraničia.