IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Budúcnosť PYTHONu! Python Day 2021 ONLINE

Milí programátori, administrátori, dátoví analytici a ďalší záujemcovia o Python! Pripravili sme novú konferenciu práve pre vás. Python Day 2021 ONLINE predstavuje najnovšiu československú konferenciu, na ktorej zažijete prednášky od slovenských a českých odborníkov zo sveta Python.
 

Microsoft ukončuje SATV. Využite vouchery práve teraz!

Pozrite si aké sú deadliny na uplatnenie Software Assurance Training Voucher (SATV). Vyberte si z ponuky kurzov a vzdelávajte sa výhodne!
 

Raňajky s GOPASom: Pracujte tímovo a efektívne v MS Teams!

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú zaoberať tímovou spoluprácou. Pracujte tímovo, pracujte efektívne, pracujte v MS Teams! Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
 

Horúca novinka .NET 5.0 pre web s Altairom Valáškom!

Spektrum mimoriadne obľúbených ASP.NET kurzov sme rozšírili o dva najnovšie! Úvodom do platformy .NET 5.0 a taktiež pokročilými funkciami vás nebude sprevádzať nikto iný ako jeden z najuznávanejších odborníkov vo svete IT, Michal Altair Valášek, už šesťkrát ocenený titulom Microsoft Most Valuable Professional v odbore ASP.NET.
 

Kurzy v angličtine!

Naše kurzy môžete absolvovať aj v angličtine! Vzhľadom na vysoký záujem o kurzy v anglickom jazyku, pravidelne aktualizujeme ponuku a účastníkom dávame možnosť voľby, v ktorom jazyku kurz prebehne.