IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Využite čas naplno! Absolvujte online školenia v GOPASe

Túžite sa vzdelávať z pohodlia domova alebo priamo z vašej kancelárie? Chcete váš čas využívať efektívnejšie? Potom neváhajte a prihláste sa na plánované online termíny kurzov. Prezrite si najbližšie termíny!
 

Naučiť sa riadiť IT môžete pohodlne z domova!

Žiadna prekážka vo vzdelávaní vám teraz nestojí v ceste. IT kurzy z oblasti riadenia sú pre vás k dispozícii aj v online forme, práve teraz. Vyberte si zo širokej ponuky odborných školení, nájdite to pravé a vzdelávajte sa priamo z domova!
 

Online kurzy LIVE Microsoft Office 365!

Séria online kurzov Microsoft 365 ponúka kompletné inteligentné riešenia na zlepšenie práce a aktívnej spolupráce, zjednodušenie dosahovania vytýčených pracovných cieľov. Obsahuje kvalitné kurzy na online spoluprácu a praktické využitie.
 

Opakovanie kurzu zdarma v rámci Garancie vedomostí

Pokiaľ vám výnimočná udalosť či zdravotný stav nedovolí doraziť na školenie do nášho školiaceho strediska, môžete automaticky využiť pre ďalší termín zdarma našu Garanciu vedomostí, a to až po dobu 12 mesiacov od dátumu konania pôvodného kurzu!
 

Administrátori, otestujte sa! Oracle Database

Využite jedinečnú príležitosť! Administrátori, ktorí v minulosti absolvovali kurzy Oracle Administrácia I. a II. majú možnosť pripomenúť si preberanú tému vo forme praktických cvičení Hands on labs. Počas tohto školenia bude k dispozícii lektor, ktorý vám poradí a zodpovie potrebné otázky.