IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Nenechajte si ujsť Gopas .Net DevDays!

Radi by sme vás pozvali na 1. ročník špecializovanej konferencie pre developerov, Gopas .Net DevDays 2020. Konferencia sa bude konať 24. apríla 2020 a jej cieľom bude poukázať na dôležité novinky platformy .Net, ale aj na internals a aktuálne témy, ktoré s .Netom úzko súvisia. Venovať sa budeme novým technológiám a osvedčeným postupom v oblasti vývoja.
 

Inštalujte, konfigurujte a riaďte. VMware vSphere

Päťdňový kurz [VMWICM67] obsahuje intenzívne praktické cvičenia zamerané na inštalovanie, konfigurovanie a riadenie VMware vSphere® 6.7, ktoré zahŕňa VMware ESXi™ 6.7 a VMware vCenter Server® 6.7. Tento kurz vás pripraví na administráciu infraštruktúry vSphere pre akokoľvek veľkú organizáciu.
 

Ste fanúšikom hackingu? Vyskúšajte si ho v praxi!

Kurzy Hacking v praxi [GOC3], [GOC32], [GOC33] vám umožnia pochopiť a vyskúšať si metódy, pomocou ktorých sa vykonávajú útoky na naše počítačové siete a serverové systémy, prinesú prehľad útokov, ktoré sú pre väčšinu podnikových sietí najrizikovejšie. Naučia vás odhaľovať a na účely využívať najzávažnejšie chyby, ktoré reálne ohrozujú bezpečnosť väčšiny firiem a množstvo ďalšieho.
 

Zvýšte efektivitu práce vďaka kurzom Microsoft 365!

Kurzy Microsoft 365 ponúkajú kompletné inteligentné riešenie, ktoré zahŕňa Office 365, Windows 10 a sadu Enterprise Mobility + Security a umožňuje všetkým bezpečne a kreatívne spolupracovať. Absolvovanie týchto kurzov predstavuje významný krok na ceste k úspešnému získaniu prestížnej certifikácie MS-100, MS-101, MS-300.
 

Populárne kurzy ASP.NET Core práve v ponuke

Kurzy ASP.NET Core vás kompletne prevedú platformou .NET Core teoreticky, ale aj vo forme praktických cvičení. Pre absolvovanie kurzov sa predpokladá základná znalosť jazyka C #, základná znalosť HTML, CSS.