IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Je vám povedomý výraz "Softwarová architektúra MVC"?

Softwarová architektúra MVC (Model-View-Controller) uzrela svetlo sveta už pred viac ako 30 rokmi. Od tejto doby bola využitá v množstve úspešných nástrojov na tvorbu nielen webových aplikácií. Sú to napr. Ruby on rails, Zend alebo Nette framework na PHP. Microsoft teraz ponúka vlastnú implementáciu na ASP.NET.
 

Ako úspešne implementovať procesné riadenie vo firme?

Na kurze Úvod do procesného riadenia [PROC1] vám poskytneme ucelený úvod do všetkých siedmych oblastí procesného riadenia. Toto školenie je vhodné najmä pre vedenie spoločnosti, ale aj pre všetkých vedúcich pracovníkov a špecialistov.
 

Chcete získať základné znalosti programovania?

Navštívte kurz Základy programovania a algoritmizácie [PRG], ktorý je určený pre každého, kto doposiaľ  neprogramoval alebo má s programovaním iba minimálne skúsenosti. Účastníci kurzu sa naučia základy algoritmizácie a programovania a získajú skúsenosti s vytváraním vývojových diagramov a ich implementáciou.
 

Odhaľte každý kybernetický útok pomocou kurzu CHFI!

Na kurze CHFI Computer Hacking Forensic Investigator máte jedinečnú príležitosť získať potrebné znalosti a zoznámiť sa s najnovšími technikami v odbore vyšetrovania počítačových útokov a zaisťovania evidencie.
 

Zoznámte sa s novým moderným jazykom Kotlin!

Jazyk Kotlin je moderný staticky typizovaný objektovo-funkcionálny jazyk, ktorý využíva rozsiahly ekosystém jazyka Java a pritom prináša rad pokrokových jazykových konštrukcií. Ak sa chcete o tomto jazyku dozviedieť viac, tak odporúčame navštíviť kurz Kotlin - úvod do jazyka [KOTLIN1].