IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Ocenenie Microsoft Partner of the Year je doma!

S nesmiernou radosťou vám oznamuje, že LLPA – Leading Learning Partners Association, ktorej súčasťou je IT školiace stredisko GOPAS SR, získala titul Microsoft Partner of the Year for Learning!
 

Dôležité zmeny v Microsoft certifikáciach!

Microsoft svoje portfólio dlhé roky buduje na systéme rolí a certifikácií s cieľom pomôcť k vyššej odbornosti a pripravenosti. Tento systém po uplynulom roku tiež nezostane bez zmeny. Microsoft totižto predstavuje najnovšie zmeny v systéme vzdelávania.
 

Úvod roka v znamení JavaScript. Najnovšia konferencia!

Hneď na začiatku roka 2021 potešíme milovníkov JavaScriptu! Prinášame najnovšiu československú konferenciu JavaScript Days 2021 ONLINE. Dva dni plné noviniek v oblasti programovania v JavaScript si môžete vychutnať z pohodlia domova či z práce.
 

Do 8. februára fungujeme len ONLINE

Vzhľadom na aktuálne nariadenia budú priestory IT školiaceho strediska GOPAS SR zatvorené až do 8. februára. Naďalej však fungujeme ONLINE a všetky kurzy môžete absolvovať z pohodlia domova.
 

Rozbehnite svoju IT kariéru v roku 2021

Rok 2020 bol v každom smere pre všetkých veľmi náročným. S novým rokom však prichádzajú aj nové možnosti. IT neustále napreduje, preto je veľmi dôležité napredovať s ním.