IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Vianočná súťaž s veselými sovami

Skráťte si čakanie na Ježiška s veselými sovami a zahrajte si našu hru s veselými sovami Hackerberry Finnom, Cher Point a Gordonom Pasom! V hre je praktická batožina Alpine Pro a darčekové balíčky GOPAS!
Spustiť hru »
 

Nenechajte svoje webové aplikácie v PHP bezprizorné

Počas našich kurzov programovania v PHP sa objavil veľký záujem o problematiku zabezpečenia webových aplikácií v PHP. Táto problematika si zaslúži samostatný kurz. A to predovšetkým preto, aby bol dostatok času pozrieť sa na túto problematiku viac do hĺbky a podrobne ju rozobrať.
 

Praktická kryptografia pre správcov aj vývojárov

Príďte sa zoznámiť s princípmi kryptografie a objavte bezpečnostné a výkonové limity starších aj aktuálnych šifrovacích a hash algoritmov. Absolvujte úplne nové školenie Praktická kryptografia pre správcov a vývojárov [GOC161]! Toto praktické trojdenne školenie by si nemali nechať ujsť predovšetkým IT správcovia a vývojári systémov a aplikácií.
 

MeasureUP test v hodnote 100 € ZDARMA!

Ponúkame Vám jedinečnú šancu získať praktický test MeasureUP v hodnote 100 € úplne zadarmo. Objednajte si a absolvujte školenie v období od 3. 12. 2018 do 31. 1. 2019 a získajte možnosť vyskúšať si test MeasureUP. Táto akcia sa vzťahuje len na certifikované Oracle, VMware a Microsoft kurzy.
 

Potešte svojich blízkych hodnotným a užitočným darčekom

Rok ubehol ako voda a opäť nastal čas vyberania darčekov pre svojich blízkych. Keďže je vzdelanie veľmi dôležité pre osobný a pracovný postup každého z nás, tak sme si aj tento rok pre Vás pripravili špeciálne darčekové vouchre, ktorými môžete obdarovať svojich najbližších a pomôcť im zvýšiť svoju odbornosť a získať nové znalosti.