IT školiace stredisko GOPAS

Spoločnosť GOPAS je najväčším poskytovateľom školení v oblasti informačných technológií na českom aj slovenskom trhu. Jej odborné kurzy absolvuje ročne takmer 30 tisíc študentov, z ktorých väčšinu tvoria IT špecialisti. Aj napriek tomu, že pôsobí na pomerne malom trhu, patrí GOPAS k jedným z najväčších poskytovateľov IT školení v Európe.

Novinky

Nechajte si poradiť od MVP lektora, Vladimíra Mužného

Vladimír Mužný je jedným z našich TOP lektorov, ktorí ziskali významné ocenenie Most Valuable Professional (MVP). Zistite, ktoré kurzy v jeho réžii môžete absolvovať!
 

Raňajky s GOPASom: Tvorba HelpDesku na Power Platform

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú zaoberať témou Tvorba interného HelpDesku na Power Platform. Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »
 

Kurzy s našim MVP lektorom Davidom Gešvindrom

Držiteľom prestížneho ocenenia Microsoft Most Valuable Professional (MVP) je aj náš dlhoročný školiteľ David Gešvindr, ktorý sa špecializuje na oblasť Data Platform. Zistite, ktoré kurzy s ním môžete absolvovať!
 

Testovacie centrum v GOPASe je otvorené!

Vzhľadom na aktuálne nariadenia vlády budú priestory IT školiaceho strediska GOPAS SR otvorené v obmedzenom režime. Naďalej organizujeme Online kurzy LIVE a od 19. 4. sme otvorili Testovacie centrum, kde môžete absolvovať certifikačné skúšky (s NEG. testom).
 

Raňajky s GOPASom: Project Online pre projekťákov a adminov

Pripravte si teplú kávu, čaj a pripojte sa z absolútneho pohodlia na Raňajky s GOPASom. Najnovšie zo série sa budú venované najmä projektovým manažérom a administrátorom. Project Online pre projekťákov a administrátorov (SharePoint Online). Registrujte sa ZDARMA ešte dnes »