Ako online kurzy prebiehajú?

Online_kurzy_480x250_3.jpg

Registrujte sa na naše online školenia Live a vzdelávajte sa v pohodlí domova

Vďaka cloudovej službe Cisco Webex už nebudete musieť cestovať za vzdelaním. Naše online kurzy Live môžete odteraz absolvovať už aj z pohodlia Vášho domova. Je to veľmi jednoduché! Vyberiete si kurz z našej ponuky online kurzov, registrujete sa a my zatiaľ pripravíme všetko potrebné. Courseware bude nainštalovaný na GOPAS cloude alebo na fyzických počítačoch v učebniach. K tým sa účastníci môžu pripojiť pomocou vzdialenej plochy (RDP – Remote Desk). Náročnejšie školenia sa vysielajú v našej unikátnej GTT (Gopas Telepresence Training) učebni.

S online formou školení máme osobné skúsenosti s veľmi pozitívnou spätnou väzbou. Veľmi dôležitá je tu interaktivita.  Lektor používa tiež živé ukážky technológií, pracujete z pripraveného vlastného lab prostredia.

Školiace študentské materiály sú v elektronickej forme a laby sa realizujú online pripojením na vzdialenú lokalitu.Online kurzy Live ponúkame vo forme
  • verejný kurz (pre jednotlivcov) – možnosť pripojiť sa aj z pohodlia domova alebo z práce na vypísané termíny
  • privátny kurz (pre skupiny) – len pre vašu firmu, prispôsobíme osnovu školenia vaším potrebám
Na všetky online školenia poskytujeme 12 mesačnú Garanciu získaných vedomostí, vďaka ktorej si môžete kurz zopakovať v IT školiacom stredisku GOPAS SR.

FLEXI Online Kurzy Live
Nemáte čas sedieť celý deň za počítačom? Máme pre vás riešenie! Jednoducho skrátime kurz na menej hodín alebo vám ho rozložíme na viac dní.
Ak by ste chceli kurz absolvovať v inom termíne, ako máme na webovej stránke, vyjdeme vám v ústrety flexibilne Online Live.
Ak stojíte pred výzvou na inú IT tému než máme v ponuke, pripravíme pre vás online konzultáciu na mieru.

Potrebné vybavenie
  • Internetový prehliadač Chrome
  • Odporúča sa 2x monitor (1x pre prácu, 1x pre call, napr. notebook+monitor, notebook+TV)
  • Slúchadlá s mikrofónom
  • Kamera (Odporúča sa)
  • Pevný internet 10/10Mbps, ideálne pripojený cez LAN kábel
  • RDP client (súčasť Windowsu)FAQ

Ako sa pripojím k môjmu kurzu?
Pripojenie je veľmi jednoduché. Každému účastníkovi pred školením zašleme inštrukcie k pripojeniu, testovaciu verziu je možné si stiahnuť TU.

Dostanem potrebné učebné materiály?

Samozrejme. Elektronické materiály a prístupy k labom budú každému účastníkovi zaslané pred začatím kurzu. Ak sa vyskytne akákoľvek komplikácia, neváhajte kontaktovať náš klientsky servis na info@gopas.sk.

Sme firma a mali by sme záujem o špeciálne online školenia pre našich zamestnancov. Je to možné?

Áno. Stačí sa obrátiť na náš klientsky servis s Vašou požiadavkou a naši zamestnanci všetko zariadia k Vašej spokojnosti.