Aký je pohľad našich expertov na novinky vo svete Java?

Navštívte 4. ročník vysokošpecializovanej vývojárskej konferencie JavaDay 2019, ktorá sa bude konať 13. novembra 2019 v Cinema City Aupark, Bratislava. Aj tento rok konferencia ponúkne kvalitný program pod vedením TOP Java expertov z Slovenska a Českej republiky.

Konferencia je určená najmä pre java vývojárov, programátorov, architektov a analytikov. Svoje si nájdu aj manažéri IT oddelení, ktorí zvažujú, či a kedy prejsť na novú verziu Java. Pre IT odborníkov, ktorí hľadajú optimálne hľadisko pri posudzovaní výhod či nevýhod konkurenčných platforiem.

Zrýchlená doba sa premietla aj do vývoja nových verzií Javy, ktorý sa značne zdynamizoval. Ak kedysi medzi dvomi verziami ubehli aj tri roky, dnes sú vydané dve do roka.

Témy na konferencii JavaDay už štvrtý rok pokrývajú špičku vývoja v oblasti komplexnej  programovacej platformy Java. Cieľom JavaDay je inšpirovať ľudí, aby neopakovali zaužívané postupy, ak možno existuje lepšie riešenie.

Registrujte sa na www.JavaDay.sk.

Na konferencii môžete stretnúť...

 

 

 

 

 

 Kamil
ŠEVEČEK
 Petr
ADÁMEK
Jan
SKALICKÝ
Jaroslav
TULACH
Faris
ISMAIL
Mohlo by vás zaujímať

Java SE 11 Programovanie 1 [D102470]
Kurz ponúka účastníkom možnosť začať s programovacím jazykom Java. Účastníci sa naučia základnú syntax jazyka Java, princípy objektového programovania a použitia jazykových konštruktov ako trieda, rozhranie alebo výnimka v praxi. Ďalej sú tu spomenuté najnovšie možnosti jazyka Java ako je modularizácia aplikácií. Pozornosť je venovaná tiež prehľadu platformy Java SE (JRE, JDK, JVM, OpenJDK, Oracle JDK a ďalšie implementácie Javy) a distribúcii javových aplikácií. Zistiť viac »

Java SE 11 Programovanie 2 [D102474]
Jedná sa o nadväzujúci kurz na Java SE 11 Programovanie 1. V prvej časti kurzu sa preberajú zložitejšie Java konštrukty, ako napríklad generiká, kolekcie, rozhranie (funkcionálne rozhranie, defaultne a privátne metódy) a výnimky. V druhej časti kurzu sa preberajú triedy z balíčka java.util.concurrent, Date/Time API (java.time), File New I /O (java.io.file a Java NIO2), Stream API (java.util.stream) vrátane najnovších vlastností, ako je možnosť modularizácie aplikácií (novinka od Java 9) a spôsoby bezpečného programovania (napr. prevencia Denial of Service) v Java aplikáciách. Zistiť viac »