ManDayIT 2019, partner Kaspersky

Premiérový ročník konferencie ManDayIT je už za rohom!
V piatok 25. októbra 2019 máte príležitosť stretnúť sa s profesionálmi z oblasti IT a získať zaujímavé poznatky z tejto sféry. Konferencia je určená pre IT manažérov a všetkých, ktorým chutí kokteil s ingredienciami ITILu, COBITu a DevOps. V neposlednom rade je určená pre ľudí, ktorí sa neboja objavovať nové a nové možnosti, ako riešiť konkrétne problémy a využívať príležitosti, ktoré pred nimi stoja.

Jack Welsh povedal: ,,Ak počet zmien mimo organizácie prevyšuje počet zmien vo vnútri organizácie, organizácia stagnuje a dostáva sa do krízy." Aby sme boli schopní čeliť výzvam digitálnej transformácie a zmenám, ktoré prináša, musíme vedieť rýchlo reagovať na vonkajšie i vnútorné podnety. To nám zaistí len vysoko výkonná IT organizácia. Ak sa chcete dozvedieť, čo to znamená a čo pre to musíte urobiť, nenechajte si utiecť príležitosť a zúčastnite sa!

Úlohy partnera konferencie ManDayIT 2019 sa zhostil Kaspersky.

Spoločnosť Kaspersky bola založená v roku 1997 pod vedením Eugena Kasperského. Pôsobí na 5 kontinentoch v 200 krajinách a oblastiach sveta. Poskytuje inovatívne riešenia IT zabezpečení pre firmy i domácnosti.
Produkty Kaspersky sú oceňované poprednými IT magazínmi a testovacími laboratóriami. Prináša tú najvýkonnejšiu ochranu proti malwaru na trhu vďaka využívaniu špičkových znalostí o zabezpečení. Mnohé z najrešpektovanejších svetových bezpečnostných organizácií a zložiek aktívne vyhľadalo pomoc práve u Kaspersky.