Posledné voľné miesta na Microsoft Akadémiu!

Chopte sa jedinečnej príležitosti a staňte sa expertom v jednom z najperspektívnejších a najrýchlejšie rastúcich odborov súčasnosti! Microsoft Akadémia je exkluzívny vzdelávací program zameraný na moderné cloudové služby a hybridné prostredie. Ponúkame posledné voľné miesta, na ktoré je možné prihlásiť sa a byť súčasťou tohto jedinečného projektu!


Čo vám Microsoft Akadémia ponúka
  • Špecializáciu šitú na mieru
  • Špičkových odborníkov
  • Vouchre na certifikačné skúšky
  • Microsoft Teams
  • 4 jednodňové školenia (Administrátor hybridného prostredia) za špeciálnu cenu 155 € bez DPH alebo 2 jednodňové školenia (Business Manager) za 77,5 € bez DPH
 
Voľné miesta z oblasti Microsoft Azure

Administrátor hybridného prostredia (Lokalita Bratislava + Praha)
Zodpovedáte za prevádzku a správu vašej hybridnej infraštruktúry? Riešite bezpečnosť, správu identít a prevádzku business systémov? Chcete sa ponoriť do detailov Azure komponentov, ako sú virtuálne stroje, clustery a kontajnery? Chcete sa naučiť navrhnúť infraštruktúru s maximálnou možnou automatizáciou a pritom použiteľnú v praxi?
Viac informácií »Business Manager  (Lokalita Bratislava)
Ste zodpovedný za rozvoj business stratégie vašej firmy? Riešite finančné úspory a modernizáciu? Nie ste technický typ, ale sú pre vás kľúčové výsledky? Zaujímajú vás moderné trendy prenájmu IT technológií?
Viac informácií »

azure_480x250_business_manager-(1).jpg

Akadémia nie je určená pre úplných začiatočníkov, predpokladá sa základná znalosť v danej problematike.

Mohlo by Vás zaujímať

Certifikačné skúšky na mieru podľa vašej pracovnej pozície
Média nás neustále informujú, že dopyt po certifikovaných odborníkoch neustále narastá, ale na slovenskom trhu ich je stále pomerne veľký nedostatok. My sme si pre vás pripravili nové kurzy z oblasti Microsoft Azure, ktoré vás pripravia na konkrétne certifikačné skúšky. Viac informácií »