Populárne kurzy skriptovania v PowerShell

Nemáte s PowerShell ešte žiadne skúsenosti alebo naopak chcete svoje schopnosti dostať na pokročilú úroveň? Vyberte si z našej ponuky obľúbených kurzov a objednajte si kvalitné IT vzdelanie!

PowerShell predstavuje automatizačnú platformu a skriptovací jazyk, ktorý pomáha pri lepšej správe systémov Windows a Windows Server.

Popularita programu PowerShell spočíva v dodávaní výkonu, funkčnosti a flexibility do príkazového riadka systému Windows. Pomocou PowerShell je možné ľahko aktualizovať atribúty aktívneho adresára pre tisíc používateľov.

Vhodný pre všetkých administrátorov, vývojárov aj odborníkov v oblasti automatizácie.

Aké výhody poskytuje PowerShell?
 
  • Je objektovo orientovaný
  • Vysoko interaktívny
  • Podporuje .NET objekty a formy, jazyky ako C # alebo VB
  • Podporuje automatizáciu

Ktoré kurzy u nás môžete absolvovať?

Windows Server 2016/2012 - pokročilé skriptovanie v jazyku PowerShell [GOC179]
Máte základnú znalosť skriptovania a programovania v príkazovom riadku PowerShell? Absolvujte 5-dňovú pokročilú verziu kurzu PowerShell. Naučíte sa vyvíjať zložitejšie automatizačné skripty a programy pre Windows a WMI, Active Directory a ADSI, Exchange a ďalšie aplikačné platformy.

Viac info o kurze »

Pokročilý PowerShell pre programátorov a DevOps [GOC210]

Programujte v PowerShell na profesionálnej úrovni, využívajte C# aj Win32 API, WMI a ďalšie DCOM objekty, zložité moduly. Naučíte sa aj testovanie vlastných aplikácií a NET komponentov, automatizáciu ich inštalácie a nasadenia kódu do prevádzky.

Viac info o kurze »

Windows Server 2016 – skriptovanie v jazyku PowerShell [MOC10961]
Ste správcom Windows Server 2012 a 2016 i starších systémov, ktorí chcú od základu preniknúť do skriptovacieho jazyka PowerShell 4.0? Tento kurz je základným kurzom tohto jazyka a nepredpokladajú sa u účastníkov žiadne predchádzajúce skúsenosti s ním.

Viac info o kurze »

Windows Server 2016 – pokročilé skriptovanie v jazyku PowerShell [MOC10962]
Absolvujte 3 dni trvajúci pokročilý kurz skriptovania v jazyku PowerShell. Pre účasť na tomto kurze sa  predpokladá mať základné znalosti skriptovania a programovania v tomto jazyku, získané z predchádzajúceho kurzu.

Viac info o kurze »

powershell_kurzy_480x250.png

Mohlo by vás zaujímať
Pozrite si bezplatný videozáznam z Raňajok s GOPASom na tému PowerShell v ríši DevOps!Všetky najbližšie termíny prezenčných kurzov » TU
Raňajky s GOPASom - ZDARMA » TU