S nami jednoducho zvládnete správu SharePointu Online

Pripravili sme pre vás 2-dňový kurz, ktorý je určený užívateľom, ktorí využívajú online služby balíka Office 365, najmä platformu SharePoint Online. Získajte prehľad o tom, čo v oblasti správy SharePointu Online zvládnete sami, ako tzv. Power Users. Vďaka týmto informáciám sa budete môcť jednoduchšie rozhodnúť, napr. či je vhodnejšie založiť tímový alebo komunitný web, či sa skôr rozhodnúť pre knižnicu alebo zoznam.

Tento kurz je určený primárne tým užívateľom SharePointu Online, ktorí potrebujú aktívne vytvárať a spravovať obsah a štruktúru webu SharePointu na užívateľskej úrovni.

Počas kurzu Microsoft SharePoint Online – pre správcov obsahu [SHRP02OL] sa naučíte vytvárať nové weby, knižnice dokumentov, vlastné zoznamy, statické a dynamické stránky a nastaviť ich základné vlastnosti a prístupové práva za pomoci prehliadača a MS Office aplikácií.

V prípade záujmu o termín uvedeného kurzu nás kontaktujte na info@gopas.sk.

Účastník kurzu by mal mať znalosti na úrovni kurzu SHRP0116 - Microsoft Office SharePoint Server 2016 pre koncových užívateľov (SHRP0116) alebo Office 365.

Kurz pre koncových užívateľov platformy SharePoint 2016 (SHRP0116) vám pomôže pochopiť nové princípy práce so zdieľanými firemnými informáciami a dokumentmi. Už žiadne preposielanie dokumentov emailom alebo nekontrolované úpravy rovnakého dokumentu končiace množstvom podobných verzií na rôznych miestach. Zistiť viac »

Odporúčané kurzy

Microsoft SharePoint Server 2016 – pre správcov obsahu [SHRP0216]
Kurz je určený užívateľom platformy SharePoint 2016, ktorí chcú aktívne vytvárať a spravovať obsah určitej oblasti SharePoint a radi by získali ucelený prehľad o tom, čo v oblasti správy SharePointu zvládnu sami, užívateľsky, ako tzv. Power Users. Zistiť viac »