Stretnite sa s partnermi konferencie JavaDay 2019!

Konferencia JavaDay je už štvrtý rok súčasťou života mnohých Java vývojárov. Okrem bohatého programu, účastníkom ponúka možnosť zoznámiť sa s novými technológiami, ktoré predstavia partneri konferencie. Už v stredu 13. novembra budete môcť stretnúť v Cinema City Aupark zástupcov spoločností Oracle, JetBrains a Whitestein Technologies.

Silver Partneri
Poslaním spoločnosti Oracle je pomáhať ľuďom zobrazovať údaje novými spôsobmi, objavovať informácie a odomykať nekonečné možnosti. Oracle je jednou z najväčších spoločností, ktoré vyvíjajú relačné databázy, nástroje pre vývoj a správu databáz či customer relationship management systémy.Na konferencii JavaDay 2019 Tomáš Langer zo spoločnosti Oracle bude hovoriť na tému „Monitorování a trasování mikroslužeb s Helidonem“. Prednáška uvedie účastníkov do projektu Helidon, kde si vytvoria dve služby a následne budú analyzovať, čo sa deje s ich požiadavkami.

Kompletný program konferencie

Silver partnerom sa stala aj spoločnosť JetBrains, ktorá sa už viac ako 15 rokov zaoberá výrobou najsilnejších a najúčinnejších vývojárskych nástrojov po celom svete. Zautomatizovaním rutinných kontrol a opráv ich nástroje zrýchlili výrobu a umožnili vývojárom rásť, objavovať a vytvárať v podstate čokoľvek.Partner

Spoločnosť Whitestein vytvára inteligentný softvér na optimalizáciu obchodných operácií. Inovujú technológiu a prinášajú svojim zákazníkom nové koncepty, ako napríklad „goal oriented“ softvér, ktorý má hlboko významný a udržateľný vplyv na ich podnikanie. Softvérové produkty, ktoré ponúkajú umožňujú spoločnostiam v mnohých odvetviach prijať responzívne, nepretržité a aktívne zmeny v ich obchodnej stratégii a prevádzke.Partnerov konferencie môžete stretnúť počas celého dňa na ich stánkoch a využiť priestor pre otázky, prípadne sa zapojiť do súťaží, ktoré si pre vás aj tento rok pripravili.

Viac informácií o konferencii nájdete na www.javaday.sk.