Zabezpečte dostatočne vaše súkromné dáta

Navštívte kurz Ochrana dát a súkromia pre bežných užívateľov [GOC51]. Na tomto kurze sa účastníci naučia porozumieť princípom šifrovania a digitálnemu podpisu. Spoločne preberieme, ako bezpečne uchovávať firemné dáta, ako sa môžete brániť pred odpočúvaním vašej elektronickej komunikácie. Povieme si, ako je možné prakticky nasadiť šifrovanie pevných diskov, USB kľúčov a e-mailov. Vďaka tomuto kurzu sa dozviete aj, ako získať osobný certifikát a ako ho bezpečne uchovávať.

Ako zistíte, že kurz GOC51 je pre vás ten správny? Ak na nasledujúce otázky odpoviete aspoň raz „Áno“, potom ste vhodný kandidát pre absolvovanie tohto kurzu.

  • Chcete zaistiť, aby vaše súkromné dáta zostali súkromnými a dôverná komunikácia dôvernou?
  • Chcete zabrániť úniku dát pri strate alebo krádeži počítača, či pamäťového média?
  • Chcete byť zabezpečení pred odpočúvaním telekomunikačnej prevádzky a napriek tomu sa nevzdávať modernej komunikácie?

Môžete byť zabezpečení proti NSA, priemyselnej špionáži i komandu v kuklách, ktoré vám vtrhne do firmy a zabaví váš počítač. Na tomto praktickom dvojdňovom kurze sa presvedčíte, že to nie je ani nijak zvlášť zložité. Všetko si vyskúšate na praktických príkladoch.

Najbližšie plánované termíny kurzu


Kód kurzu Dátum Počet dní
GOC51 8.8.2019; 4.11.2019
2Nenechajte si ujsť

HackerFest Slovakia 2019 [HACK_19]
HackerFest Slovakia je hacking konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby. GOPAS SR privádza do Bratislavy známych IT Security expertov a etických hackerov, ktorí vám spoločne s našimi poprednými špecialistami z oblasti IT bezpečnosti predvedú hacking v jeho najaktuálnejšej podobe. Podrobný program konferencie pre vás pripravujeme a postupne ho budeme dopĺňať na www.hackerfest.sk.

Registrovať sa na konferenciu môžete priamo TU.
Prechádzajúci kurz

Teórie sietí a TCP/IP – nevyhnutné minimum správcu [GOC2]
Na tomto kurze získajú účastníci znalosti o sieťach (prevažne TCP/IP), ktoré sú nevyhnutné pre každého administrátora a správcu siete zodpovedného za údržbu a správu sietí v podnikovom prostredí. Kurz CompTIA Network+ je určený IT profesionálom, ktorých zameraním je správa, návrh a údržba sieťového prostredia od hardvérových prostriedkov až po aplikačné vybavenie. Zistiť viac »

Odporúčané kurzy

CompTIA Security+ [CTSEC]
Tento unikátny päťdňový kurz je dokonalou prípravou pre celosvetovo uznávanú certifikačnú skúšku CompTIA Security+ SY0-501, ktorá je dnes štandardom pre IT certifikáciu v oblasti bezpečnosti. Účastníci získajú súhrnný prehľad IT bezpečnostných riešeniach a získajú možnosť si prakticky vyskúšať implementáciu rôznych bezpečnostných opatrení. Zistiť viac »

Certified Network Defender [CND]
Certified Network Defender je najnovší kurz spoločnosti EC-Council, ktorý sa venuje tým najhorúcejším témam v oblasti bezpečnosti. Tento kurz je upgrade kurzu ENSA a je unikátny vo svojom obsahu - ako pokročilejší bezpečnostný kurz nadväzujúci na školenie CompTIA Security + sa venuje pokročilejším a veľmi moderným technológiám pre ochranu počítačových sietí na rôznych úrovniach. Zistiť viac »