Zľava 10% na Red Hat Learning Subscription

Red Hat školenia a certifikácie sú už dlhodobo považované za najlepšie a veľmi prínosné pre prax v celej oblasti Linuxu. Školenia prebiehajú pod vedením skúsených certifikovaných špecialistov Red Hat a všetky školiace programy sú zamerané hlavne na praktickú výkonnosť a kompetencie v produkčných systémoch v kritických nasadeniach. Sú prínosom nielen pre IT odborníkov, ale aj pre zamestnávateľov a organizácie. Spoľahlivosť, bezpečnosť a vysoký výkon podnikových infraštruktúr s Red Hat Enterprise Linuxom, nízke náklady na kvalifikovanú administráciu.

Získajte 10% zľavu na Red Hat Learning Subscription (RHLS). Oboznámte sa a napredujte s Red Hat technológiami! Akcia platí do 30. 11. 2019 a vzťahuje sa na Basic, Standard a Developer verzie.


BASIC

STANDARD

DEVELOPER

Hands-on labs
 
Early access
 
Instructor videos
 
Course e-books
 

Zistiť viac

Everything in Basic, plus:
 
Expert seminars
 
Certification exams
 
Instructor office hours

 

Zistiť viac

Developer-specific courses
 
Hands-on labs
 
Early access
 
Certification exams
 
Course e-books

Zistiť viac


Pre viac informácií, prosím, kontaktujte klientsky servis na info@gopas.sk.Mohlo by vás zaujímať

Navštívte 4. ročník vysokošpecializovanej vývojárskej konferencie JavaDay 2019, ktorá sa bude konať 13. novembra 2019 v Cinema City Aupark, Bratislava. Aj tento rok konferencia ponúkne kvalitný program pod vedením TOP Java expertov z Slovenska a Českej republiky. Témy na konferencii JavaDay už štvrtý rok pokrývajú špičku vývoja v oblasti komplexnej  programovacej platformy Java. Cieľom JavaDay je inšpirovať ľudí, aby neopakovali zaužívané postupy, ak možno existuje lepšie riešenie. Registrujte sa na www.JavaDay.sk.

Capture the Flag 2 - Hackni si Windows podnikovú sieť 2 [GLAB008]
2 dni po sebe nadväzujúce praktické cvičenia o tom, ako sa obyčajný užívateľ postupne vypracuje na vládcu celej podnikovej počítačovej siete, postavenej na Microsoft technológiách. Boj o jednotlivé vlajky vo forme účtov, hesiel alebo utajovaných informácií, skrytých na chránených serveroch a v emailových schránkach. Prispôsobte svoje správanie, aby sa to nestalo vo vašej vlastnej sieti. Zistiť viac »