Bezchybné procesy? Absolvujte najnovšie kurzy v ponuke

Ako v súkromnom živote, tak aj v práci je dôležité mať vo veciach poriadok. Naše najnovšie kurzy procesného riadenia a zlepšovania procesov vám pomôžu dosiahnuť poriadok v jednotlivých krokoch procesu s úspešným výsledkom.

Úvod do procesného riadenia, modelovania a zlepšovania [PROC]

Presvedčte sa o tom, že procesné riadenie nie je len o namaľovaní obrázku procesu, ktorý zavesíme na stenu. Je samozrejme dôležité aby bol proces vhodne a zrozumiteľne popísaný, avšak v prvom rade musí dávať zmysel, prinášať hodnotu a nebyť zbytočne komplikovaný. Zároveň musí byť v súlade s tým, čo chce firma. Vďaka tomuto kurzu získate úvod do všetkých 7 oblastí, z ktorých sa procesné riadenie skladá.
Zistiť viac »

Zlepšovanie procesov - 5S [PROC5S]

Pokiaľ chcete začať zlepšovať procesy, je potrebné urobiť si vo veciach poriadok – či už v práci alebo v osobnom živote. Na tomto kurze porozumiete, ako úspešne a v logických krokoch zaviesť vyššiu organizáciu pracoviska, ako identifikovať, čo je dôležité a kde sú citlivé miesta zavádzania zmeny organizácie pracoviska.
Prejdeme prakticky nielen postupné zavedenie, ale aj všetko potrebné pre udržanie novej organizácie. "Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne chaos. Akorát to stojí značné úsilí." – Martin Vitouš
Zistiť viac »

Zlepšovanie procesov – Kaizen [PROCKAIZEN]

Vďaka postupovaniu po malých krôčikoch pomocou drobných zlepšení môže vzniknúť veľký efekt. Nestojí to veľa peňazí, urobí sa to rýchlo, prinesie to benefity a odpor je nízky. To je hlavným princípom Kaizen. Na tomto kurze vás čakajú informácie k zavedeniu systému Kaizen, zberu návrhov a výberu tých najvhodnejších. Znalosti rozšírime o užitočné a prakticky často využívané nástroje Lean pri Kaizen udalostiach. Sami si vyskúšate realizovať takúto udalosť na cvičnom príklade procesu.
Zistiť viac »

Zlepšovanie procesov – VSM [PROCVSM]

Kurz vás prevedie použitím nástroja mapovania ako základného nástroja pre analýzu aktuálneho stavu a definíciu strategickej cesty ku štíhlym a efektívnym procesom. Nástroj je vhodný použiť tam, kde možno nájsť opakované postupy. VSM predstavuje Value Stream Mapping. Je mimoriadne dôležité vedieť, ako vytvárame hodnotu end-to-end. Táto metóda sa využíva nielen v oblasti Lean, ale pracuje s ňou Agile, DevOps, ITIL4 a pododne. Získate vedomosti a zručnosti popisu, výberu a tvorby plánu akcií a projektov pre veľké kroky na zlepšenie procesov.
Zistiť viac »

procesy_480x250.png

Mohlo by vás zaujímať
Termíny prezenčných kurzov » TU
Termíny Online LIVE kurzov » TU

Najbližšie ONLINE konferencie
DevOpsDay – 13. 10. 2020
JavaDays – 11. - 12. 11. 2020