CEHv10 – Nový kurz Certified Ethical Hacker je na svete

Spoločnosť EC-Council, ktorá stojí za jedným zo svetovo najobľúbenejších a zároveň medzinárodne najuznávanejších certifikovaných kurzov etického hackingu, Certified Ethical Hacker, predstavila jeho najnovšiu vylepšenú verziu s označením CEHv10, ktoré reflektuje nové trendy a špecifikácie útokov.

Všetci záujemci budú môcť CEHv10 absolvovať v IT školiacom stredisku GOPAS pod vedením bezpečnostného experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe. Absolvovaním kurzu nadobudnú vedomosti z oblasti počítačovej bezpečnosti a penetračného testovania a absolvovaním skúšok získajú certifikát etického hackera platný na celom svete.

O kurze

Prestížny kurz Certified Ethical Hacker je určený pre pokročilých administrátorov, budúcich penetračných testerov a ďalších IT Security expertov. Certified Ethical Hacker je na trhu mimoriadne žiadaný a medzinárodne uznávaný certifikát.

Nová verzia kurzu CEHv10 pokrýva nové moduly pre bezpečnosť zariadení IoT, analýzu zraniteľností, so zameraním na cielené spôsoby vedenia útokov v cloude, umelú inteligenciu a strojové učenie. Zahŕňa tiež kompletný proces analýzy škodlivého softvéru a nástroj STORM - sadu nástrojov pre mobilnú bezpečnosť. V tejto vylepšenej verzii získajú kandidáti ešte hlbšie praktické znalosti ako využiť analýzu zraniteľnosti v reálnom svete.

Čeliť hackerovi môže iba ten, kto vie myslieť ako on

Certified Ethical Hacker verzie 10 prináša účastníkom aktuálne najpoužívanejšie techniky a nástroje pre nabúranie akéhokoľvek počítača. Vďaka kurzu Certified Ethical Hacker v10 sa naučíte myslieť ako hacker, čím získate potrebný "Hacker Mindset". Čeliť hackerovi totiž môže iba ten, kto sám dokáže myslieť ako hacker.

Jedinečnosť školenia spočíva predovšetkým vo veľmi prehľadnom znázornení aj vysvetlení pokročilých techník, ktoré sú detailne rozobrané v originálnych učebných materiáloch spoločnosti EC-Council.

Jednotka na trhu hacking školení
Naši lektori poskytujú dostatok detailných informácií pre porovnanie s penetračnými testami aj v prostredí so staršími OS. Vzhľadom k našej dlhoročnej tradícii hacking školení, predstavia naši lektori vždy najaktuálnejšie trendy a postupy pri metodológii penetračného testovania. Školenie je okrem teoretického výkladu doplnené tiež praktickým cvičením techník hackingu.

Pozrite si oficiálne video, ktoré ohlasuje príchod Certified Ethical Hacker verzie 10
William Ischanoe
odborný lektor kurzu CEHv10 (MCSE, MCSA, MCT, MCTS, MCITP)
William sa rád zaoberá všetkým, čo niekto zabudol zašifrovať - Windows komponenty z pohľadu bezpečnosti, autentizácie, PKI, IPSecem či WiFi.

Pozrite si najbližšie termíny kurzu Certified Ethical Hacker v10.Konferencia HackerFest Slovakia

HackerFest Slovakia je bezpečnostná konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby. GOPAS SR privádza do Bratislavy známych IT Security expertov a etických hackerov, ktorí vám spoločne s našimi poprednými špecialistami z oblasti IT bezpečnosti predvedú hacking v jeho najaktuálnejšej podobe. Podrobný program konferencie pre vás pripravujeme a postupne ho budeme dopĺňať na www.hackerfest.sk. Nenechajte si ujsť HackerFest Slovakia, najväčšiu IT Seciruty/Hacking udalosť na Slovensku. Registrovať sa môžete TU.