GOLD partnerom ShowIT 2019 sa stane MICROSOFT

Spoločnosť Microsoft sa zhostí postu GOLD partner 10. ročníka IT odbornej a vzdelávacej konferencie ShowIT 2019. Konferencia sa z veľkej časti zaoberá práve technológiami spoločnosti Microsoft. Vypočujete si témy z oblastí Azure, .NET, WIN10, Windows Server, SQL, Office 365, Power BI a bezpečnosti.                       

Práve témou bezpečnosti sa bude zaoberať Jan Pilař, ktorý pracuje v spoločnosti Microsoft ako technický poradca na oblasť Windows 10 a Tina Nekudová, ktorá je takisto technickým poradcom pre oblasť Windows 10, ale aj Office 365. Prednáška Kybernetický útok na počítači a co s tím odznie, v utorok 5. februára o 14:45, v IT SEC HALL.

Spoločnosť Microsoft podniká viac ako v 170 krajinách a zamestnáva vyše 114 000 zamestnancov, ktorí spoločne napĺňajú poslanie tejto spoločnosti, pomôcť organizáciám dosiahnuť viac.

Príďte na konferenciu ShowIT a zasúťažte si so spoločnosťou Microsoft!

Na partnerskom stánku Vás bude čakať súťaž o darčeky od Microsoft. Ako bonus si budete môcť vyskúšať ich najnovšie zariadenie Surface. Tešiť sa môžete na Surface Book 2, Surface Go, Surface Pro a Surface Laptop vrátane pera Surface a ďalšieho príslušenstva. K dispozícii bude na stánku aj ukážka Microsoft Teams.