Michael Grafnetter sa stal Most Valuable Professional!

Microsoft každoročne odovzdáva ocenenie Most Valuable Professional (MVP) vybraným odborníkom, ktorí sa v technologickej oblasti zaraďujú medzi tých najlepších a najschopnejších, a ktorí sú veľmi oddaní svojim komunitám. Či už prostredníctvom aktívneho zdieľania svojich znalostí, tvorbou prezentácií, školeniami alebo formou písania kníh. K jeho získaniu je potrebná oddanosť odboru a neustále vzdelávanie seba a ostatných.

Práve týmto ocenením bol za rozvoj a šírenie vzdelania v oblasti Microsoft Azure odmenený náš kolega a školiteľ Michael Grafnetter, za čo mu celý tím GOPAS gratulujeme!

Michael pôsobí ako lektor, penetračný tester a výskumník v oblasti IT bezpečnosti. Je autorom open-source PowerShell modelu DSInternals a nástroja Thycotic Weak Password Finder pre auditovanie hesiel v Active Directory.

Aktuálne ponúkame tieto Michaelove Online kurzy LIVE:

26.7.2021 | Windows Server 2019 a Microsoft Azure - pokročilý PowerShell pre programátorov a DevOps [GOC210]
Na tomto kurze sa dozviete, ako v PowerShell programovať na profesionálnej úrovni, využívať C# i Win32 API, WMI a ďalšie DCOM objekty, programovať zložité moduly a používať PowerShell k testovaniu vlastných aplikácií a NET komponentov a taktiež k automatizácii ich inštalácie a nasadenia kódu.

3.5.2021  |   Network Security – Hacking v praxi [GOC3]
Vďaka tomuto populárnemu 5-dňovému kurzu do detailu pochopíte a vyskúšate si metódy, pomocou ktorých sa uskutočňujú útoky na počítačové siete a serverové systémy z vnútornej časti siete a pri útokoch Man-in-the-Middle proti klientom mimo vnútornú sieť.

7.6.2021  | Windows Server 2019/2016 - Hacking and pentesting Active Directory [GOC213]
V priebehu tohto 5-dňového kurzu vás Michael podrobne zoznámi s metódami, ktoré sa používajú pre útoky na Active Directory alebo pre penetračné testovanie. Všetky útoky si budete môcť prakticky vyskúšať pomocou nástrojov z Kali Linux a Commando VM.

Graffnetter-foto-fb.png
 
Mohlo by vás zaujímať
Termíny Online kurzov LIVE » TU
Prehľad kurzov na budúci týždeň » TU
Termíny Raňajok s GOPASom ZDARMA » TU
Kurzy v angličtine » TU
Každé školenie si môžete zopakovať prezenčne v rámci GARANCIE VEDOMOSTÍ
Naše kurzy Vašimi očami » TU