Novinky vo Windows Server 2016

S príchodom najnovšieho Windows Server 2016 prinášame hneď niekoľko kurzov, ktoré ponúknu všetkým IT správcom serverových operačných systémov Windows aktuálny a kompletný pohľad do všetkých noviniek v oblastiach Active Directory, virtualizácie Hyper-V, súborových serverov, Failover Clusteringu, Remote Desktop služieb a ďalších.

Nové kurzy však prinášajú aj témy o úplne nových vlastnostiach Windows Server 2016, medzi ktoré rozhodne patrí Windows kontejnery a Nano server.


Dvojdňový kurz
je určený predovšetkým IT Pro správcom serverových operačných systémov Windows, ktorí sa chcú v rýchlom prehľadu zoznámiť s novinkami v Windows Server 2016. Čakajú vás tak novinky v oblasti Active Directory, virtualizácie Hyper-V ... Zistiť viac »

Nasledujúci termín školenia TUPokročilý päťdňový kurz
zameraný na vybudovanie znalostí implementácie bezpečnosti sietí postavených na Windows a Active Directory. Školenie obsahuje vybrané bezpečnostné témy z ostatných kurzov rodiny Windows Server 2012 a prináša tak ...  Zistiť viac »

Smelá výzva |
Trúfnete si na samostatné riešenia problémov a nasadenia technológií podľa scenára z ozajstného prostredia v časovom tlaku a len s minimálnym návodom? Dokážte, že na to máte a absolvujte GLAB1751 Smelá výzva - Ethical hacking: Windows infrastructure!

Nasledujúci termín školenia TU
 


Na päťdňovom kurze
sa pozriete do hĺbky fungovania Active Directory a naučíte sa riešiť bežné, neobvyklé aj kritické situácie, ktoré nastávajú pri prevádzke veľkých, ale i menších prostredí postavených na tejto adresárovej službe. Školenie je novou ...  Zistiť viac »

Smelá výzva |
Trúfnete si na samostatné riešenia problémov a nasadenia technológií podľa scenára z ozajstného prostredia v časovom tlaku a len s minimálnym návodom? Dokážte, že na to máte a absolvujte GLAB171 Smelá výzva - Active Directory troubleshooting!

Nasledujúci termín školenia TUPäťdňový kurz
je určený najmä správcom výpočtovej techniky, ktorí sa chcú zdokonaliť v konfigurácii bezpečnostných technológií pre vzdialený prístup na platforme Windows Server. Na školení sa detailne pozriete na nasadenie, správu, zabezpečenie a riešenie ...  Zistiť viac »

Nasledujúci termín školenia TUDvojdňový špecializovaný kurz
zoznamuje účastníkov z radov administrátorov s technológiou IIS web serveru na platforme Windows. Dozviete sa, ako zakladať webové servery, virtuálne adresáre a spravovať aplikácie a fondy aplikácií. Porozumiete tiež funkcii IIS web ...  Zistiť viac »

Smelá výzva |
Trúfnete si na samostatné riešenia problémov a nasadenia technológií podľa scenára z ozajstného prostredia v časovom tlaku a len s minimálnym návodom? Dokážte, že na to máte a absolvujte GLAB168 Smelá výzva - IIS troubleshooting!

Nasledujúci termín školenia TUŠtvordňové pokročilé školenie
pre záujemcov o detaily chovania sa overovacích protokolov Kerberos, PKINIT, NTLM a Schannel postavených nad Active Directory v zložitých prostrediach s Windows Server 2012 R2 a staršími systémami. Kurz obsahuje ...  Zistiť viac »

Nasledujúci termín školenia TUTrojdňový kurz
vás zoznámi s obsahom noriem ISO/IEC 27001 a ISO/IEC 27002 v ich druhej revízii z roku 2013. Bezpečnostné odporučenia sú preberané v kontexte a na príkladoch bezpečnostných technológií sietí postavených na Windows Server 2012 ...  Zistiť viac »

Nasledujúci termín školenia TU


0321_2016_GOPAS_SK---Banner_Win10_And_Server_2016_480x250_01.jpg