Ochutnajte manažérsky kokteil – ITIL, COBIT a DevOps

Pozývame Vás na 1. ročník konferencie pre IT manažérov - ManDayIT 2019 - ktorá sa uskutoční 25. októbra 2019 v hoteli Crowne Plaza, Bratislava.

Axelos v roku 2019 uviedol na trh novú verziu ITILu - verziu 4, súčasne firma ISACA predstavila novú verziu COBITu - verziu 2019 a DevOps je čím ďalej, tým viac populárnejší. Keď sa tieto tri ingrediencie vhodne spoja, dostaneme zaujímavý kokteil. Ak sa doň trochu viac ponoríte, tak zistíte, že je návykový. Začnete objavovať nové a nové možnosti, ako riešiť konkrétne problémy a využívať príležitosti, ktoré pred Vami stoja.Príďte sa zamyslieť nad konkrétnymi ingredienciami tohtoročného ManDayIT kokteilu, zauvažujte nad trojicou parametrov DOBRE + RÝCHLO + LACNO spoločne s TOP odborníkmi na vyššie uvedené oblasti. Pracujte ekonomicky a efektívne v dobe digitálnej transformácie! Zistiť viac »

Jack Welsh povedal: "Ak počet zmien mimo organizácie prevyšuje počet zmien vo vnútri organizácie, organizácia stagnuje a dostáva sa do krízy." Aby sme boli schopní čeliť výzvam digitálnej transformácie a zmenám, ktoré prináša, musíme vedieť rýchlo reagovať na vonkajšie i vnútorné podnety. To nám zaistí len vysoko výkonná IT organizácia.

Ak sa chcete dozvedieť, čo to znamená a čo pre to musíte urobiť, príďte sa pozrieť na konferenciu ManDayIT.

Viac informácií o konferencii nájdete na www.ManDayIT.sk.