Spoznajte do detailu SharePoint 2016

Príďte sa zoznámiť s novinkami Microsoft SharePoint 2016 aj Vy. Vyberte si z ponuky kurzov pre všetkých IT profesionálov, ktorí sa zaoberajú technológiou SharePoint už dnes!Najnovšia verzia SharePoint 2016 prináša hneď niekoľko noviniek a mnoho vylepšení oproti verzii 2013. Novinky a vylepšenia sa však nedotkli len dizajnu rozhraní, ale predovšetkým samotného systému. Nedajte si ujsť príležitosť spoznať SharePoint 2016 do detailu a vyberte si z ponuky kurzov ešte dnes!moc1.png
Kurz je určený IT profesionálom, ktorí sa chcú naučiť inštalovať, konfigurovať a dlhodobo spravovať SharePoint 2016. Kurz si nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti technológie SharePoint a nie je teda len doplnením znalostí.
Zistiť viac »


moc2.png
Tento 5dňový nadväzujúci pokročilý kurz je určený správcom Exchange 2016, ktorí budú technológiu SharePoint 2016 nasadzovať a prípadne plánovať jej nasadenie do zložitejších podnikových podmienok.
Zistiť viac »


VIDEO | Pozrite si krátke prezentačné video noviniek v SharePoint Server 2016, ktoré pre vás pripravila spoločnosť Microsoft.