Získajte skúšku od spoločnosti Red Hat zdarma!

Využite možnosť absolvovať skúšku Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) alebo Red Hat Certified Engineer (RHCE) od spoločnosti Red Hat zdarma.

Podmienky akcie

Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) Exam [EX200]
Ak ste absolvovali kurz Red Hat System Administration I [RH124] a plánujete sa zúčastniť kurzu Red Hat System Administration II [RH134], tak máte možnosť získať bezplatne certitifikáciu Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) Exam.

Red Hat Certified Engineer (RHCE) exam [EX300]
Ak ste absolvovali kurz Red Hat System Administration II [RH134] a plánujete sa zúčastniť kurzu Red Hat System Administration III [RH254], tak máte možnosť získať bezplatne certitifikáciu Red Hat Certified Engineer (RHCE) exam.

POZOR! Táto akcia platí len do 31. mája 2019.
Možnosť bezplatne absolvovať skúšky, nie je automatická.
V prípade záujmu o promo kód, nás kontaktujte na jana.danielova@gopas.sk.

O spoločnosti Red Hat

Red Hat je lídrom v oblasti vývoja „open source softvéru“, určeného pre podnikové IT. Vo výskumnom a vývojovom centre v Brne, pracuje najväčší tím špecialistov na svete, ktorí sa podieľajú na vývoji technológií tejto firmy.

Portfólio Red Hat open source technológií sa opiera o niekoľko hlavných produktových línií: mobilnú aplikačnú platformu, rodinu produktov JBoss Middleware, cloudovú infraštruktúru, podnikovú virtualizáciu a platformu,  riešenia pre ukladanie a správu dát a v neposlednom rade aj o oceňované služby a podporu. Red Hat tak môže plniť požiadavky zákazníkov, ktoré vychádzajú z ich reálneho podnikania, naviac rýchlo a s nižšími nákladmi.

Kurzy sú rozdelené do viacerých oblastí: